Про Академію
Головна Про нас Фотогалерея Контакти
Сторінка ректора
Факультети
Студентське життя
Абітурієнтам
Центри
Бібліотека
Експозиції та художники
Державні закупівлі
Інформаційні дані
Дистанційне навчання
Концепція розвитку Академії

Київська дитяча Академія мистецтв (КДАМ) є вищим навчальним закладом, який створений відповідно до розпорядження Представника Президента України у місті Києві від 01 лютого 1994 року.

КДАМ – це вищий мистецький навчальний заклад інноваційного типу. Автор концепції і перший ректор КДАМ – народний артист України, професор, академік Національної Академії мистецтв України, член-кореспондент Національної Академії педагогічних наук України, композитор Михайло Чембержі. В основі створеної ним концепції освітньої діяльності КДАМ – ідея безперервної мистецької освіти, поєднання чотирьох рівнів навчання (підготовча – початкова – основна – вища школи) в одному закладі.

В Академії здійснюється підготовка фахівців з різних мистецьких спеціальностей: музичне мистецтво, образотворче мистецтво, театральне мистецтво, хореографія.

КДАМ має п'ять факультетів: музичного мистецтва, образотворчого мистецтва, театрального мистецтва, хореографічного мистецтва, а також факультет з підготовки юних абітурієнтів, спецкурсів та майстер-класів. В Академії навчається близько 600 вихованців. Серед викладачів і консультантів КДАМ – провідні митці і науковці, академіки і члени-кореспонденти НАМУ і НАПН України, фахівці, які мають високі почесні звання та наукові ступені.

Академія бере активну участь у міжнародному культурному співробітництві з європейськими країнами, а також Америкою, Канадою, Японією, Китаєм, тощо. Академія мала спільні проекти з інституціями ООН і ЮНЕСКО, Французьким культурним центром, Британською Радою, Німецьким інститутом Гете, Шведським культурним інститутом, Посольствами та різними дипломатичними представництвами зарубіжних країн у нашій державі.

За свою наукову, творчу і навчальну діяльність Академія має міжнародні нагороди.

У 2005 р. КДАМ стала переможницею конкурсу на отримання культурного гранту уряду Японії у розмірі $650 тис. (інструменти симфонічного оркестру, сучасна студія аудіо-, відеозапису).

Реквізити для оплати навчання