Про Академію
Головна Новини Фотогалерея Контакти
Академія
Факультети
Центри
Бібліотека
Експозиції та художники
Студентське життя
Мистецькі акції
Абітурієнтам
Державні закупівлі
Інформаційні дані
Дистанційне навчання
Київська дитяча Академія мистецтв (КДАМ) є вищим навчальним закладом, який створений відповідно до розпорядження Представника Президента України у місті Києві від 01 лютого 1994 року.

КДАМ – це вищий мистецький навчальний заклад інноваційного типу. Автор концепції і перший ректор КДАМ – народний артист України, професор, академік Національної Академії мистецтв України, член-кореспондент Національної Академії педагогічних наук України, композитор Михайло Чембержі. В основі створеної ним концепції освітньої діяльності КДАМ – ідея безперервної мистецької освіти, поєднання чотирьох рівнів навчання (підготовча – початкова – основна – вища школи) в одному закладі.

В Академії здійснюється підготовка фахівців з різних мистецьких спеціальностей: музичне мистецтво, образотворче мистецтво, театральне мистецтво, хореографія.

КДАМ має п'ять факультетів: музичного мистецтва, образотворчого мистецтва, театрального мистецтва, хореографічного мистецтва, а також факультет з підготовки юних абітурієнтів, спецкурсів та майстер-класів. В Академії навчається близько 600 вихованців. Серед викладачів і консультантів КДАМ – провідні митці і науковці, академіки і члени-кореспонденти НАМУ і НАПН України, фахівці, які мають високі почесні звання та наукові ступені.

Академія бере активну участь у міжнародному культурному співробітництві з європейськими країнами, а також Америкою, Канадою, Японією, Китаєм, тощо. Академія мала спільні проекти з інституціями ООН і ЮНЕСКО, Французьким культурним центром, Британською Радою, Німецьким інститутом Гете, Шведським культурним інститутом, Посольствами та різними дипломатичними представництвами зарубіжних країн у нашій державі.

За свою наукову, творчу і навчальну діяльність Академія має міжнародні нагороди.

У 2005 р. КДАМ стала переможницею конкурсу на отримання культурного гранту уряду Японії у розмірі $650 тис. (інструменти симфонічного оркестру, сучасна студія аудіо-, відеозапису).