Про Академію
Головна Про нас Фотогалерея Контакти
Сторінка ректора
Факультети
Студентське життя
Абітурієнтам
Центри
Бібліотека
Експозиції та художники
Державні закупівлі
Інформаційні дані


Бібліотека

Бібліотека - важливий структурний підрозділ Академії, центр розповсюдження наукових знань, духовного та інтелектуального спілкування студентів і викладачів.

Колектив бібліотеки здійснює науково-інформаційне забезпечення навчально-виховного процесу відповідно до основних мистецьких напрямів навчання в КАМ: обслуговує користувачів, надає бібліографічні довідки, проводить науково-дослідну роботу з вивчення читацьких запитів та заняття з інформаційної культури.

Фонд бібліотеки становить біля 20 тис. примірників. Його основу складають наукові видання - монографії з питань культурології, музикознавства, образотворчого мистецтва, хореографії, акторської майстерності, історії, етнографії, соціології, психології, педагогіки. Важливою частиною фонду є також довідкова література - енциклопедії, словники, довідники, путівники. Цінним надбанням бібліотеки є колекції альбомів видатних зарубіжних та вітчизняних художників та унікальні серійні видання про життя і творчість відомих художників, композиторів, музикантів, акторів, хореографів.

Спеціалізований бібліотечний фонд складають нотні видання (твори інструментальної музики, вокально-симфонічні твори, вокально-хорові твори вітчизняних та зарубіжних композиторів, музичний фольклор тощо). Фонд бібліотеки має також унікальну фонотеку (грамплатівки, відеокасети, аудіокасети, CD-ROM), яка містить не лише записи музичних творів різноманітних жанрів, а й записи всіх мистецьких подій, які відбувалися упродовж історії КАМ.

Бібліотека регулярно поповнюється фаховими періодичними виданнями, підручниками.

Інформація про фонд Бібліотеки зосереджена алфавітному і систематичному каталогах книг, нот, аудіо- та відео видань, картотеці періодичних видань, музичних творів.

У бібліотеці Ви маєте змогу: