5 березня, напередодні 200-ї річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка, юні студенти та викладачі Київської дитячої Академії мистецтв взяли участь у мистецькій акції, яка відбулась у Малому залі нашого навчального закладу.

У концертній програмі було представлено і твори професійних композиторів, написані на вірші Шевченка, і власні опуси юних студентів факультету музичного мистецтва КДАМ, які займаються в класі основ композиції та імпровізації. Юні вихованці Академії з успіхом виступили також як концертмейстери, акомпануючи своїм дорослим наставникам - викладачам класу постановки голосу.

Шевченкові вірші цього дня лунали не тільки у романсах та солоспівах. Юні студенти факультетів музичного, хореографічного та театрального мистецтва щиро та натхненню читали свої улюблені поезії зі спадщини Кобзаря. Інструментальна музика для бандури, віолончелі та фортепіано, виконана у концерті, поглибила романтично-урочистий настрій цієї акції.

Юні студенти факультету образотворчого мистецтва також долучились до цього свята та презентували свої художні роботи, написані за мотивами творчості Тараса Шевченка.

Проректор з навчально-творчої роботи –
декан факультету музичного мистецтва Славуцька М.О.

On March 5th to the 200-anniversary of Taras Shevchenko’s birthday the young students and professors of the Kyiv Children’s Academy of Arts took part in the art event which in the Small Hall was held.

5 mars à la veille de 200-anniversaire de la naissance de Taras Chevtchenko les étudiants et les enseignants de l’Académie ont pris part à l’action artistique.

Am 5. März nahmen die jungen Studenten und Professoren der Akademie am Kunstereignis zum 200-Jubiläum von Taras Schewtschenko teil. Es war im Kleinen Saal der Akademie.