7 жовтня факультет образотворчого мистецтва КДАМ подовжив давню і багаторічну, приємну і яскраву традицію – святкування Дня художника.

Мистецька акція розпочалась щирими та сердечними вітаннями ректора Академії, народного артиста України, професора Чембержі Михайла Івановича та декана факультету образотворчого мистецтва, народного художника України Ніколайчук Наталії Іванівни. З успіхом пройшов підготовлений вихованцями факультету концерт, в якому юні художники продемонстрували свої багатожанрові творчі таланти. Все це супроводжувалось мультимедійною презентацією, котра була спеціально створена під гаслом: «Все з’єдналось воєдино, рідний Києве, в тобі!».

Багатим було свято і на музичні дарунки: пісня-символ «Україна» у виконанні юних студентів факультету музичного мистецтва та виступ почесної гості – заслуженої артистки України, солістки Національної філармонії та Ансамблю Збройних Сил України, лауреата Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів і фестивалів Ярослави Руденко.

Як завжди, найбільш зворушливою та чуттєвою частиною акції стала посвята в художники юних студентів 1 курсу, що відбувалась під супровід пісні «Ось, який художник» (музика М. Чембержі, слова А.Демиденка). Згідно традиції, кожен першокурсник залишив яскравий кольоровий відбиток своєї долоньки на карті України.

Після закінчення урочистої частини акції свято продовжилось на поверхах Академії:

Свято минуло, але в пам’яті всіх його учасників залишиться незабутня згадка – неймовірний калейдоскоп вражень, що з’єднав у єдиній мозаїці кольори, ритми і позитивні емоції.

Деканат факультету образотворчого мистецтва

P.S. Велика подяка за фоторепортаж про хід акції Кириченко Альоні (мамі студентки 1 курсу Кириченко Марії) та фотографу Тіней Андрію.

On October 7th Faculty of Fine Arts of the Kyiv Children`s Academy of Arts extended a long, pleasant and colorful tradition - celebration of the Artist`s Day.

7 octobre la faculté des arts plastiques poursuit la tradition annuelle de la célébration de la Journée du Peintre.

Am 7. Oktober verlängerte die Fakultät für bildende Künste der Kyjiwer Kinder-Akademie für Künste eine langjährige, angenehme und lebendige Tradition – Feier des Tages des Künstlers.
Повна версія свята - у розділі "Студентське життя"