Творчі досягнення юних студентів та студентів освітнього ступеня бакалавра

Київської дитячої Академії мистецтв

у І семестрі 2016-2017 навчального року

 

Юні студенти та студенти освітнього ступеня бакалавра

факультету музичного мистецтва

взяли участь та перемогли у таких творчих конкурсах:

 

Міжнародний фестиваль-конкурс „Талановиті діти України”

під егідою Міністерства культури України (жовтень 2016)

         У конкурсі взяв участь юний студент ІІІ курсу Лукащук Богдан. У номінації „Академічний вокал” у молодшій віковій категорії він отримав Диплом ІІ ступеня.

         До участі у конкурсі його підготував викладач Мамчук Юрій Євстахійович.

 

Міжнародний фестиваль-конкурс „Grand Autumn Music Fest(жовтень 2016),

у якому взяли участь студенти І курсу освітнього ступеня бакалавра факультету музичного мистецтва.

За результатами конкурсних прослуховувань вони отримали:

         Столярчук Єлизавета (номінація „фортепіано”) – Гран-прі

         Гриценко Тетяна (номінація „академічний спів”) – І місце

         До участі у конкурсі їх підготували: заслужена артистка України Роменська Наталія Павлівна, заслужений діяч мистецтв України, доцент,  лауреат міжнародних конкурсів Коваль Тамара Омелянівна.

 

Міжнародний конкурс XXVI "ROMA" INTERNATIONAL PIANO COMPETITION заснований Асоціацією Фредеріка Шопена /AFC 
(м.Рим, жовтень-листопад 2016)
Студентка І курсу освітнього ступеня бакалавра Столярчук Єлизавета (клас заслуженої артистки України Роменської Наталії Павлівни) здобула призове IV місце.

 

Міжнародний конкурс композиторів ім.А.Спендіарова (за аудіозапиами) (м.Ялта, жовтень 2016)

         За запрошенням Голови Національної Спілки композиторів України, консультанта з класу композиції п.Щербакова І.В. у ньому взяли участь юні студенти, які отримали такі результати:

Недериця Сергій                            VII курс               І премія

Наконечна Анна                            IX курс                І премія

Гаврилюк Марія                           VIIІ курс             ІІ премія

         До участі у конкурсі юних студентів підготували: Лауреат премії імені Л.М.Ревуцького, Лауреат премії імені М.В.Лисенка, завідувач кафедри Тараненко Іван Іванович, член Національної Спілки композиторів України Ільницька Олена Володимирівна.

 

Міжнародний фестиваль-конкурс „Golden Starss Of Autumn

за підтримки Міністерства культури України (листопад 2016)

У номінації „фортепіано” володарем Гран-прі став Іваницький Марк. Вашето Роман отримав диплом Лауреата І ступеня, Білик КатеринаІІ ступеня, Білик ВарвараІІІ ступеня.

З юними студентами працювали: заслужена артистка України Роменська Наталія Павлівна, викладачі Тараненко Інна Євгеніївна та Чередниченко Тетяна Петрівна.

 

 

Всеукраїнський конкурс гітаристів „Хрещатик”

(м.Буча, листопад 2016)

Юна студентка IV курсу Кончаківська Аріна (клас викладача Венцковської Марини Ігорівни) здобула звання Лауреата ІІІ премії.

 
ІІІ Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості
„Світ у твоїх долонях” (листопад 2016)
            Юний студент ІХ курсу Іваницький Марк (клас заслуженої артистки України Роменської Наталії Павлівни) отримав Гран-прі та взяв участь у заключному гала-концерті лауреатів конкурсу.

 

Міський відкритий конкурс камерних ансамблів „Консонанс”

під егідою Департаменту культури Київської міської державної адміністрації (листопад 2016)

На конкурсі І місце отримав дует юних студенток ІХ курсу у складі Товщик Єви та Наконечної Анни (клас викладача Федусів-Пушкар Наталії Михайлівни). Заохочувальну премію отримав ансамбль у складі юних студентів VII курсу Недериці Сергія та Ткаченко Діани (клас викладача Степанюк Олени Євгеніївни.

 

Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв „Талановиті діти України”

за підтримки Міністерства культури України та ВГО „Талановиті діти України” (листопад 2016)

         У конкурсі взяла участь велика група юних музикантів, які здобули такі звання:

 

номінація „скрипка”

Акопян Регіна                                         Гран-прі             

Ван Хоф Марія                                        І премія

Бурбига Артем                                      І премія

Лебединська Василиса                           ІІ премія

номінація „академічний спів”

Мамчук Світлана                                   ІІ премія

номінація „фортепіано”

Бахрова Надія                                         Гран-прі

Наконечна Анна                                     Гран-прі

Кузнєцов Ігор                                          Гран-прі

Горелова Єлизавета                                Гран-прі

Дмитрієва Софія                                     Гран-прі

Ульфстедт Петер                                     Гран-прі                       

Білик Катерина                                      І премія

Білик Варвара                                         І премія

Бурбига Артем                                        І премія

Юрченко Дарина                                    І премія

Недериця Сергій                                     І премія

Хорватова Марія                                    І премія

Старенька Тетяна                                  І премія

Ковальська Дарія                                   І премія

Іванов Клім                                             ІІ премія

Камкіна Маргарита                                ІІ премія

Чаус Емілія                                              ІІ премія

Кириліна Доменіка                                 ІІ премія

До участі у конкурсі юних студентів підготували: заслужений працівник культури України Мерзлікіна Марія Михайлівна, лауреат міжнародних конкурсів Мерзлікін Михайло Миколайович, Тараненко Інна Євгеніївна, Бойченко Вікторія Геннадіївна, Шелестова Євгенія Олександрівна, Степанова-Печенкіна Олена Василівна, Мамчук Юрій Євстахійович.

 

Міжнародний конкурс вокальної музики „Духовні джерела”

(грудень 2016)

Серед переможців володарка Гран-прі, студентка освітнього ступеня бакалавра Гриценко Тетяна (І курс), лауреат ІІ премії Величко Аліна (ІІ курс) та лауреат ІІІ премії Баскакова Софія (ІІІ курс). Всі вони – вихованки заслуженого діяча мистецтв України, лауреата міжнародних конкурсів, доцента Коваль Тамари Омелянівни.

Диплом Лауреата І премії отримала також і юна студентка VIII курсу Лебединська Василиса, яка займається в класі Мамчука Юрія Євстахійовича.

 

Відкритий український музичний інтернаціональний конкурс /I.C.M.U./

імені М.Спозіто (грудень 2016)

За результатами конкурсних змагань юні студенти отримали такі відзнаки:

у номінації „народні інструменти”

Артеменко Богдана, клас бандури (ІІІ курс)             диплом Лауреата І премії 

Хатимлянський Тимофій, клас бандури (IV курс)   диплом Лауреата ІІ премії

         Викладач – народна артистка України Менкуш Галина Іванівна

Дмитрієва Софія, клас гітари (IV курс)                     диплом Лауреата ІІ премії

         Викладач – кандидат педагогічних наук Лісун Дмитро Віталійович

Кончаківська Аріна, клас гітари (IV курс)               диплом Лауреата ІІІ премії 

         Викладач Венцковська Марина Ігорівна

у номінації „духові інструменти”

Горєлова Єлизавета, клас саксофону (VІ курс)        диплом Лауреата ІІІ премії

         Викладач Роменський Дмитро Аркадійович

Шеховцова Дарʼя, клас саксофону (Х курс)              диплом Лауреата ІІІ премії 

         Викладач Бахтурін Володимир Ігоревич

у номінації „струнні інструменти”

Павленко Анастасія, клас скрипки (ІІ курс)             звання Дипломанта

Артамонова Ніка, клас скрипки (ІІІ курс)                 звання Дипломанта

         Викладач Хоменко Людмила Ігорівна

 

 

         Декан факультету – Славуцька Марина Олександрівна

 

 

Юні студенти

факультету хореографічного мистецтва

стали переможцями

 

у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв „Талановиті діти України” (листопад 2016)

Проценко-Герман Влада, Проценко-Герман Анастасія, Феоктістов Гліб отримали І премію у номінації „сучасна хореографія”.

ІІ премію у цій же номінації отримала Тульчинська Софія

ІІІ премію у номінації „класична хореографія” отримала Голос Дарʼя

 

Всіх юних студентів підготувала заслужений діяч мистецтв України,

декан факультету Попович Людмила Юріївна

 

Юні студенти

факультету образотворчого мистецтва

активно працювали протягом семестру та продемонстрували такі результати

 

V міжнародний конкурс „Перлини мистецтва”

(листопад 2016)

Харитонова Серафіма                                      Лауреат І премії

Ломова Крістіна                                               Лауреати ІІ премії

Строєва Єва                                                      Лауреати ІІ премії

Кісільова Софія                                                Лауреати ІІ премії

Данелян Роберт                                                 Лауреати ІІ премії

Луцко Діана                                                      Лауреати ІІІ премії

Ясенєва Єлизавета                                            Лауреати ІІІ премії

         До конкурсу їх підготували Кубай Людмила Василівна, Мазур-Посвалюк Оксана Василівна, Бастюченко Дарʼя Дмитрівна, Соколов Михайло Євлампійович.

 

Конкурс дитячого малюнку на тему „Моє майбутнє”

під егідою Українського державного підприємства поштового зв’язку „Укрпошта” спільно з періодичним виданням

щомісячного журналу „Малюк Котя” (вересень, жовтень)

Переможцями перших двох місяців  визначено Ніколайчук Софію (І курс) та  Іванову Ганну (IV курс). До участі у конкурсі юних художників готували Блажевич Олена Юріївна та Мазур-Посвалюк Оксана Василівна.

 

 

Київський міжнародний кінофестиваль „Молодість-46”

(жовтень 2016)

У роботі фестивалю взяли участь юні студенти КДАМ, відкривши там масштабну виставку своїх художніх робіт. Серед учасників виставки імена Бобрик Анастасії, Булькевич Марії, Буцан Ольги, Важного Артема, Власенко Ярослава, Данеляна Роберта,  Дацюк Ангеліни, Діденко Марти, Довбах Олени, Дудник Марії, Іванової Анни, Кіналь Поліни, Комісар Дар’ї, Ладікової Діани, Лободи Катерини, Некрутенко Єви, Нікіташ Марії, Ніколаєвської Єлизавети, Павлюк Софії, Паливоди Анжеліки, Плахотнюк Дар’ї, Пушніної Вікторії, Решодько Руслани, Хівренко Зої.

 

Благодійний проект „Галерея національної гордості”

за підтримки мистецького фонду „Артанія”

(Міжнародний аеропорт „Бориспіль”, листопад 2016)

У терміналі „D” було урочисто відкрито виставку художніх робіт юних студентів факультету образотворчого мистецтва, до якої увійшло близько 100 картин, виконаних у різних художніх техніках. На відкритті виставки була присутня група юних художників, зокрема Решодько Руслана, Хівренко Анна, Карпов Михайло, Кіналь Поліна, Нікіташ Марія, Соломко Юлія, Хівренко Зоя, Данелян Роберт, Костецька Богдана, Плахотнюк Дар'я, Ясенєва Єлизавета, Журавький Олександр, Козелкова Валерія, Панкіна Марта, Дацюк Ангеліна, Осадча Поліна.

До участі у цих виставках юних художників підготували Монсевич Віолетта Вікторівна, Дорошенко Юлія Святославівна, Кубай Людмила Василівна, Мазур-Посвалюк Оксана Василівна, Бастюченко Дарʼя Дмитрівна, Соколов Михайло Євлампійович, Соловйова Ольга Борисівна, Левченко Тетяна Григорівна, Блажевич Олена Юріївна.

 

 

Дитяча святкова програма „Чудеса від Святого Миколая”

та відкриття виставки Різдвяних шопок /вертепів

(Брама Заборовського Національного заповідника „Софія Київська”,

грудень 2016)

Над виготовленням Різдвяного вертепу працювали юні студенти  Глибченко Кіра, Довбах ОленаIV курс; Березовська Евеліна, Васнецов Андрій, Журавський Олександр, Маторін Іван, Тентюк Поліна – Х курс та  викладачі Блажевич Олена Юріївна,  Суходолова Олена Миколаївна,  Глухенький Ігор Іванович, Сичов Вячеслав Євгенович.

Також на виставці експонувались тематичні творчі роботи  юних студентів факультету образотворчого мистецтва, а саме Дацюк Ангеліни, Довбах Олени, Кудрявченко Таїсії, Луцко Діани, Марданової Елеонори, Охремчук Уляни, Решодько Руслани, Сем'ян Аріни, Созановської Анастасії.

          Викладачі Біленко Леся Володимирівна, Кубай Людмила Василівна, Левченко Тетяна Григорівна.

 

Декан факультету – народний художник України

Ніколайчук Наталія Іванівна

Завідуюча виставковим відділом –

Саєнко Ірина Володимирівна

 

Робота юної студентки факультету театрального мистецтва Кочеткової Дарʼї, у складі міжнародного журі дитячого конкурсу Київського міжнародного кінофестивалю „Молодість-46” було особливо відзначено організаторами цієї масштабної мистецької акції.

 

Декан факультету – член Національної Спілки театральних діячів України Кондратюк Тетяна Володимирівна

 

Щиро вітаємо наших юних вихованців, студентів освітнього ступеня бакалавра  та їх талановитих Вчителів!

 

Творчий семестр на цьому не завершується, тож, очкуємо на нові блискучі перемоги та приємні події!

 

Сreative achievements of young students of the Kyiv Children`s Academy of Arts in the first semester of the academic year 2016-2017.

Les réalisations artistiques de jeunes étudiants de l’Académie au premier semestre de l’année scolaire 2016-2017.

Kreative Leistungen der jungen Studenten der Kyjiwer Kinder-Akademie für Künste im ersten Semester des Studienjahres 2016-2017.