15 грудня 2016 року відбувся концерт факультету хореографічного мистецтва КДАМ - традиційний дарунок глядачам до новорічних свят.

Він розпочався «Щедриком» М.Леонтовича (постановка заслуженої артистки України Лілі Черноус, робота Л.Баглай), який створив по-справжньому новорічно-різдвяну атмосферу у глядацькій залі.

У святковій акції була представлена багатожанрова палітра хореографічних номерів: від фрагментів відомого балета Л.Мінкуса «Баядерка» (робота педагогів І.Суплік та В.Некрасова) до постановок сучасної хореографії «Їжак у тумані» (робота Петра Наку) та «По садочку ходжу» (постановка Вікторії Толстової).

Порадували глядачів також і юні студенти факультету, у виконанні яких прозвучали хореографічні мініатюри: «Карменсіта», «Моя Україна», «Джем - сейшн», «Чудове перетворення», «Чарівниця», «Біла і пухнаста», «З любов’ю до музики» та багато інших робіт заслуженого діяча мистецтв України Людмили Попович.

Загалом концертна програма пройшла на високому професійному рівні і отримала визнання як глядачів так і майстрів балетного мистецтва, присутніх у залі.

Баглай Л.С.

On December 15th, 2016 in the Concert Hall a festive concert of the Faculty of Choreographic Art took place.

Concert de la faculté chorégraphique a eu lieu le 15 décembre 2016 dans la grande salle de l’Académie des arts.

Am 15. Dezember 2016 wurde das feierliche Konzert der Fakultät für Choreographie in der Großen Halle veranstaltet.Переглянути повну відеоверсію...