З 9 по 15 квітня 2016 року у Києві пройшла міжнародна благодійна виставка-аукціон «Чота за чотою», метою якої було зібрати кошти для допомоги постраждалим від бойових дій на Донбасі. До організації і підтримки виставки долучилися всі, хто хоче, щоб війна швидше закінчилася, щоб в нашій країні настав мир. Виставка на території Національного Київського історико-архітектурного музею «Київська фортеця» вперше стала такою інтернаціональною. Тут зібралися представники Грузинської, Чеченської, Литовської, Французької, Німецької, Чеської спільнот.

У тісній співпраці Департаменту культури Київської міської державної адміністрації, Печерської районної в місті Києві державної адміністрації, Творчої ради «Печерськ», ВЦ «Вежа над Дніпром», Національного історико-архітектурного музею «Київська фортеця», Українского Кризового Медіа-Центру цей проект відбувся і має ідеї на продовження.

Від Київської дитячої Академії мистецтв на благодійну виставку були представлені роботи юних студентів та випускників факультету образотворчого мистецтва: Булькевич Марії, Буряк Діани, Владімірова Владислава, Дацюк Ангеліни, Діденко Марти, Дмитрієнко Артура, Ковальової Анастасії, Козелкової Валерії, Кравченко Олександри, Курочкіної Анастасії, Маторіної Марії, Павлюк Софії, Савчук Олександри, Слуцької Сабріни.

Гостілова С.П.,
факультет образотворчого мистецтва