Творчі здобутки юних студентів

Київської дитячої Академії мистецтв

(2013 – 2014 навчальний рік)

 

Факультет музичного мистецтва

 

1.

Чаус

Емілія

І курс

Викладач

Шелестова Є.О.

Всеукраїнський фестиваль-конкурс „Перлини України/номінація „фортепіано (м.Київ)

ІІІ премія

2.

Лайтар

Златослава

ІІ курс

Викладач

Косенко О.Г.

Всеукраїнський дитячий та молодіжний фестиваль-конкурс класичної та камерної музики „Різдвяний зорепад 2013”/номінація „фортепіано” (м.Київ)

ІІІ премія

3.

Бондар

Злата Амалія

 

 

Відкритий український музичний інтернаціональний конкурс /I.C.M.U./. Номінаціяструнні інструменти” (м.Київ)

ІІ премія

 

 

 

 

ІІ курс

Викладачі: лауреат міжнародних конкурсів Польова І.В. (скрипка),

Заслужена артистка України Горова Л.В.

(основи композиції)

 

ХІІІ Всеукраїнський конкурс юних композиторів-виконавців

“Жива  музика” (м.Київ): „вокальна музика”, „фортепіано”, „струнні інструменти

 

 І премія

ІІ премія

ІІ премія

4.

Федоренко

Андрій

 

ІІ курс

 

ІХ Міжнародний дитячий та юнацький фестиваль-конкурс „Духовні джерела”/номінаціяфортепіано” (м.Київ)

 

ІІІ премія

 

 

 

 

 

Викладач: кандидат мистецтвознавства, лауреат міжнародних конкурсів Рябчун І.В. (фортепіано)

Всеукраїнський дитячий та молодіжний фестиваль-конкурс класичної та камерної музикиРіздвяний зорепад 2013”

ІІ премія

5.

Ковальська

Дарія

 

 

 

ІХ Міжнародний дитячий та юнацький фестиваль-конкурс „Духовні джерела”/номінаціяфортепіано” (м.Київ)

 

ІІІ премія

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІІ курс

 

 

 

Викладач Шелестова Є.О.

 

 

 

Всеукраїнський дитячий та молодіжний фестиваль-конкурс класичної та камерної музикиРіздвяний зорепад 2013”/номінація „фортепіано

 

І премія

 

 

 

 

 

Відкритий український музичний інтернаціональний конкурс /I.C.M.U./. Номінаціяфортепіано” (м.Київ, 2014)

 

 ІІІ премія

 

 

 

 

Всеукраїнський фестиваль-конкурс „Перлини України/ номінаціяфортепіано” (м.Київ)

ІІ премія

6.

Горєлова

Єлизавета

 

 

 

 

ІІІ курс

 

Викладачі: Шелестова Є.О. (фортепіано)              

Заслужена артистка України Горова Л.В.

(основи композиції)

ІХ Міжнародний дитячий та юнацький фестиваль-конкурс „Духовні джерела”/номінаціяфортепіано” (м.Київ)

 

ІІ премія

 

 

 

 

Відкритий український музичний інтернаціональний конкурс /I.C.M.U./  Номінаціяфортепіано” (м.Київ)

 

ІІ премія

 

 

 

 

ХІІІ Всеукраїнський конкурс юних композиторів-виконавців

“Жива  музика” (м.Київ) фортепіано

ІІ премія

7.

Мамчук Світлана

ІІІ курс

Викладач: Мамчук Ю.Є. (постановка голосу)

ІХ Міжнародний дитячий та юнацький фестиваль-конкурс „Духовні джерела”/номінація „вокал” (м.Київ)

ІІІ премія

8.

Сєдін

Богдан

ІІІ курс

Викладач: Конрад Ю.Г. (фагот)

Відкритий український музичний інтернаціональний конкурс /I.C.M.U./. Номінація „духові інструменти” (м.Київ)

І премія

9.

Бурбига

Артем

 

ІІІ курс

 

 

Викладачі: заслужений працівник культури України Мерзлікіна М.М. (фортепіано), Степанова-Печенкіна О.В. (скрипка)

Відкритий український музичний інтернаціональний конкурс /I.C.M.U./  Номінація „фортепіано” (м.Київ)

І премія

 

 

 

 Всеукраїнський дитячий та молодіжний фестиваль-конкурс класичної та камерної музики „Різдвяний зорепад 2013” /номінації „фортепіано” та „струнні інструменти”

І премія 

І премія

10.

Ульфстедт

Петер

IV курс

Викладач: лауреат міжнародних та національних конкурсів  Харитонова Д.В.

Перший міський фестиваль-конкурс дитячого та юнацького виконавського мистецтва „Кампанелла”/номінаціяфортепіано” (м.Київ)

ІІ премія

11.

Недериця

Сергій

 

 

IV курс

Викладачі: Степанова-Печенкіна О.В. (скрипка), лауреат мистецьких премій Тараненко І.І. (основи композиції)

Всеукраїнський дитячий та молодіжний фестиваль-конкурс класичної та камерної музики „Різдвяний зорепад 2013”/номінація „струнні інструменти”

 

ІІ премія

 

 

 

 

 

ХІІІ Всеукраїнський конкурс юних композиторів-виконавців “Жива  музика” (м.Київ) „фортепіано”, „вокальна музика

 І премія

І премія

12.

Кузнєцов

Ігор

 

 

 

 

 

 

V курс

 

 

 

 

 

 

Викладачі: Шелестова Є.О. (фортепіано),

Мамчук Ю.Є. (постановка голосу)

ІХ Міжнародний дитячий та юнацький фестиваль-конкурс „Духовні джерела”/номінаціяфортепіано, „вокал (м.Київ)

 

ІІІ премія

І премія

 

 

 

ІІ Міжнародний конкурс юних виконавцівПодільський водограй” /номінаціяфортепіано”(м.Вінниця)

 

ІV премія

 

 

 

Всеукраїнський дитячий та молодіжний фестиваль-конкурс класичної та камерної музикиРіздвяний зорепад 2013”

 

ІІ премія

 

 

 

 

Відкритий український музичний інтернаціональний конкурс /I.C.M.U./. Номінаціяфортепіано” (м.Київ, 2014)

ІІІ премія

 

13.

Півень

Вікторія

V курс

Викладач: Мамчук Ю.Є. (постановка голосу)

ІХ Міжнародний дитячий та юнацький фестиваль-конкурс „Духовні джерела”/номінація „вокал” (м.Київ)

ІІІ премія

14.

Лебединська

Василиса

V курс

Викладач: Мамчук Ю.Є. (постановка голосу)

ІХ Міжнародний дитячий та юнацький фестиваль-конкурс „Духовні джерела”/номінація „вокал” (м.Київ)

ІІІ премія

15.

Камкіна

Маргарита

VІ курс

 

Викладач Бойченко В.Г. (фортепіано)

Всеукраїнський дитячий та молодіжний фестиваль-конкурс класичної та камерної музики „Різдвяний зорепад 2013”/номінація „фортепіано” (Київ)

ІІ премія

16.

Наср

Девід-Деніел

 

 

 

VІ курс

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Викладачі: Степанова-Печенкіна О.В. (скрипка), Ільницька О.В. (основи композиції), Коваль В.М. (постановка голосу)

Відкритий український музичний інтернаціональний конкурс /I.C.M.U./. Номінаціяструнні інструменти” (м.Київ)

 

ІІ премія

 

 

 

 

Всеукраїнський дитячий та молодіжний фестиваль-конкурс класичної та камерної музикиРіздвяний зорепад 2013”омінаціяструнні інструменти (Київ)

 

Гран-прі

 

 

 

 

 Х Всеукраїнського конкурсу „Класичний меридіан” (спеціальністьакадемічний вокал”, „струнні інструменти”)

 

ІІ премія

ІІ премія

 

 

 

Всеукраїнський фестиваль-конкурс „Перлини України/номінація „струнні інструменти” (м.Київ)

 

Гран-прі

 

 

 

ХІІІ Всеукраїнський конкурс юних композиторів-виконавців “Жива  музика” (м.Київ): „музика для струнних”, „вокальна музика

ІІ премія

ІІ премія

17.

Киша

Юлія

 

VІ курс

 

Викладач Ільницька О.В. (основи композиції)

Міжнародний конкурс композиторів ім..О.СпендіароваКолискові світу” „Світло душі”  (м.Ялта, АР Крим)

 

ІІ премія

 

 

 

ХІІІ Всеукраїнський конкурс юних композиторів-виконавців “Жива  музика” (м.Київ): „фортепіано”, „вокальна музика

ІІ премія

ІІ премія

18.

Наконечна

Анна

VІ курс

Викладач Тараненко І.Є. (фортепіано)

ІІ Міжнародний конкурс юних виконавців „Подільський водограй” /номінація „фортепіано”(м.Вінниця)

ІV премія

19.

Іваницький

Марк

 

 

 

 

 

 

VІ курс

 

 

 

 

 

Викладач заслужена артистка України Роменська Н.П.

ІХ Міжнародний дитячий та юнацький фестиваль-конкурс „Духовні джерела”/номінаціяфортепіано” (м.Київ)

 

І премія

 

 

 

 

Міжнародний конкурс-фестиваль „Golden of Autumn/номінація „фортепіано

 

Гран-прі

 

 

 

ІІ Міжнародний конкурс піаністівКаштановий рояль” (м.Київ)

НомінаціяСолісти

НомінаціяСоліст з оркестром”

 

І премія

ІІ премія

 

 

Міжнародний конкурс виконавців-інструменталістів по відеозаписах/номінація „фортепіано

І премія

20.

Антонюк

Мирослав

VІІ курс

Викладач доцент Кулікова В.М. (віолончель)

Відкритий український музичний інтернаціональний конкурс /I.C.M.U./. Номінація „струнні інструменти” (м.Київ)

І премія

21.

Марченко

Роза

VІІ курс

Викладач Хоменко Л.І. (скрипка)

Відкритий український музичний інтернаціональний конкурс /I.C.M.U./. Номінація „струнні інструменти” (м.Київ)

ІІІ премія

22.

Бахрова

Надія

VІІ курс

Викладач заслужений працівник культури України Мерзлікіна М.М. (фортепіано)

Всеукраїнський дитячий та молодіжний фестиваль-конкурс класичної та камерної музики „Різдвяний зорепад 2013”/номінація „фортепіано

ІІ премія

23.

Юхимович

Олександр

VІІ курс

Викладач: лауреат мистецьких премій Тараненко І.І. (основи композиції)

ХІІІ Всеукраїнський конкурс юних композиторів-виконавців “Жива  музика” (м.Київ) „вокальна музика

І премія

24.

Пельтре

Сабріна

VІІІ курс

Викладач Слюсаренко О.В. (основи диригування)

ХІІІ Всеукраїнський юніорський конкурс вокальної, диригентської

та інструментально-виконавської майстерності (м.Ніжин)

Срібний диплом

25.

Дегтярьова

Єлизавета

VІІІ курс

Викладач

Барановська О.М. (основи диригування)

ХІІІ Всеукраїнський юніорський конкурс вокальної, диригентської

та інструментально-виконавської майстерності (м.Ніжин)

Золотий диплом

26.

Долюк

Дар’я

 

VІІІ курс

 

Викладачі: лауреат міжнародних конкурсів Польова І.В. (скрипка), Слюсаренко О.В. (основи диригування)

Відкритий український музичний інтернаціональний конкурс /I.C.M.U./. Номінаціяструнні інструменти” (м.Київ)

 

ІІІ премія

 

 

 

 

ХІІІ Всеукраїнський юніорський конкурс вокальної, диригентської

та інструментально-виконавської майстерності (м.Ніжин)

Золотий диплом

27.

Столярчук

Єлизавета

ІХ курс

Викладач заслужена артистка України Роменська Н.П.

ІХ Міжнародний дитячий та юнацький фестиваль-конкурс „Духовні джерела”/номінаціяфортепіано” (м.Київ)

 

ІІІ премія

28.

Стасюк

Анна

 

ІХ курс

 

Викладачі: заслужений працівник культури України Мерзлікіна М.М. (фортепіано), Барановська О.М. (основи диригування)

Всеукраїнський дитячий та молодіжний фестиваль-конкурс класичної та камерної музики „Різдвяний зорепад 2013”/номінація „фортепіано

 

ІІ премія

 

 

 

 

ХІІІ Всеукраїнський юніорський конкурс вокальної, диригентської

та інструментально-виконавської майстерності (м.Ніжин)

Срібний диплом

29.

Сук

Олексія

 

Х курс

 

Викладачі:Барановська О.М. (основи диригування), лауреат мистецьких премій Тараненко І.І. (основи композиції)

ХІІІ Всеукраїнський юніорський конкурс вокальної, диригентської

та інструментально-виконавської майстерності (м.Ніжин)

 

Золотий диплом

 

 

 

ХІІІ Всеукраїнський конкурс юних композиторів-виконавців “Жива  музика” (м.Київ): „фортепіано”, „вокальна музика

 І премія

ІІІ премія

30.

Гуріна

Марія

 

Х курс

 

Викладач: кандидат мистецтвознавства, лауреат міжнародних конкурсів Рябчун І.В. (фортепіано)

ІХ Міжнародний дитячий та юнацький фестиваль-конкурс „Духовні джерела”/номінаціяфортепіано” (м.Київ)

 

І премія

 

 

 

 

Всеукраїнський дитячий та молодіжний фестиваль-конкурс класичної та камерної музикиРіздвяний зорепад 2013”/номінація „фортепіано

І премія

31.

Скіпор

Катерина

Х курс

 

икладачі: лауреат міжнародних конкурсів Успенська Ю.І. (постановка голосу,) лауреат мистецьких премій Тараненко І.І. (основи композиції)

Всеукраїнський дитячий та молодіжний фестиваль-конкурс класичної та камерної музикиРіздвяний зорепад 2013”/номінація „вокал

 

ІІ премія

 

 

 

 

ХІІІ Всеукраїнський конкурс юних композиторів-виконавців “Жива  музика” (м.Київ)/ „вокальна музика

І премія

32.

Голов

Олексій

Х курс

 

Викладач Афоніна Р.В. (гітара)

Всеукраїнський дитячий та молодіжний фестиваль-конкурс класичної та камерної музики „Різдвяний зорепад 2013”/номінація „гітара

ІІ премія

33.

Зеленін

Юрій

Х курс

Викладач заслужена артистка України Роменська Н.П.

Відкритий український музичний інтернаціональний конкурс /I.C.M.U./. Номінація „фортепіано” (м.Київ, 2014)

ІІ премія

34.

Царинна

Ганна

ХІ курс

Викладач: кандидат мистецтвознавства, лауреат міжнародних конкурсів Рябчун І.В. (фортепіано)

ІХ Міжнародний дитячий та юнацький фестиваль-конкурс „Духовні джерела”/номінаціяфортепіано” (м.Київ)

ІІІ премія

35.

Клименко

Богодар

ХІ курс

Викладач Скороход Л.О. (скрипка)

Відкритий український музичний інтернаціональний конкурс /I.C.M.U./. Номінація „струнні інструменти” (м.Київ)

І премія

36.

Дяченко

Станіслав

ХІ курс

Викладач Всеволодська Т.В. (бандура)

Відкритий український музичний інтернаціональний конкурс /I.C.M.U./. Номінація „народна інструменти” (м.Київ)

Дипломант

37.

Олійник

Ярослав

 

ІІ курс ОКР „бакалавр

 

 

 

 

Викладач

Шелестова Є.О.

ІХ Міжнародний дитячий та юнацький фестиваль-конкурс „Духовні джерела”/номінаціяфортепіано” (м.Київ)

 

ІІ премія

 

 

 

 

ІІ Міжнародний конкурс юних виконавцівПодільський водограй” /номінаціяфортепіано”(м.Вінниця)

 

І премія

 

 

 

ІХ Міжнародний конкурс молодих піаністів імені Алємдара Караманова

Дипломант

 

 

Факультет хореографічного мистецтва

 

1.

Сологуб Маргарита

І курс

Викладач: заслужений діяч мистецтв України Попович Л.Ю.

Міжнародний хореографічний конкурс «Феерия танца» /м.Київ/ «Сучасна хореографія»

 

 Дипломант

Міжнародний фестиваль»Радость на брега» Сучасна хореографія /Болгарія/

 

І премія

2.

Феоктистов

Гліб

IV курс

Викладач: заслужений діяч мистецтв України Попович Л.Ю.

Міжнародний хореографічний конкурс «Феерия танца» /м.Київ/ «Сучасна хореографія»

 

 Дипломант

Міжнародний фестиваль»Радость на брега» /Болгарія/ Сучасна хореографія

 

І премія

3.

Мінаєва

Цвітана

 

 

VI курс

 

 

 

 

Викладачі: Сікорська М.В., Суплік І.І.

Міжнародний конкурс «AVE

Bohemia» /Прага/

 «Класична хореографія»

 

 ІІ премія

Міжнародний конкурс «REMIER 2013р. /м.Київ/

 «Класична хореографія»

 

 І премія

Міжнародний хореографічний конкурс «Феерия танца» /м.Київ/

 «Класична хореографія»

 

 І премія

Класична хореографія «Ансамбль»

І премія

4.

Вільчинський Матвій

 

 

VI курс

 

Викладачі: заслужений діяч мистецтв України Попович Л.Ю., Баглай Л.С.

 

 

  

 Міжнародний конкурс «AVE Bohemia» /Прага/

 «Сучасна хореографія

 

 І премія

 Класична хореографія «Ансамбль»Міжнародний конкурс «REMIER 2013р.» /м.Київ/

 «Сучасна хореографія» 

Дипломант

 

І премія

 

Міжнародний хореографічний конкурс «Феерия танца» /м.Київ/ «Сучасна хореографія»

 

 ІІІ премія

Міжнародний фестиваль»Радость на брега» Сучасна хореографія /Болгарія/

 

І премія

Міжнародний фестиваль»Радость на брега»Народно-сценічна хореографія

І премія

5.

Силантьева

Діана

 

VI курс

 

Викладачі: заслужений діяч мистецтв України Попович Л.Ю., Суплік І.І., Баглай Л.С.

 

 

 Міжнародний конкурс «AVE Bohemia» Прага/

 «Сучасна хореографія»

  

ІІІ премія

Міжнародний конкурс «REMIER 2013р.» /м.Київ/

 «Сучасна хореографія» /

 

 ІІ премія

Міжнародний хореографічний конкурс «Феерия танца» /м.Київ/

«Сучасна хореографія»

 Класична хореографія «Ансамбль»

ІІІ премія

 

 

І премія

Міжнародний фестиваль  «Радость на брега» /Болгарія/Сучасна хореографі

І премія

Міжнародний фестиваль  «Радость на брега»Народно-сценічна хореографія

І премія

6.

Яцук

Крістіна

VI курс

Викладач: Суплік І.І.

  Міжнародний хореографічний конкурс «Феерия танца»  /м.Київ/

 Класична хореографія «Ансамбль»

 І премія

7.

Ткачук

Вікторія

VIІ курс

Викладач: Суплік І.І.

  Міжнародний хореографічний конкурс «Феерия танца»  /м.Київ/

 Класична хореографія «Ансамбль»

 

 І премія

8.

Тівоненко Єлизавета

 

VIІІ курс

 

 

 

 

 

 

Викладачі: заслужений діяч мистецтв України Попович Л.Ю., Суплік І.І.

Міжнародний конкурс «AVE Bohemia» /Прага/

 «Сучасна хореографія

 

 І премія

Міжнародний конкурс «REMIER 2013р. /м.Київ/

 «Сучасна хореографія» 

 

 ІІ премія

Міжнародний хореографічний конкурс «Феерия танца» /м.Київ/ «Сучасна хореографія»

 

 ІІ премія

Класична хореографія «Ансамбль»

І премія

Міжнародний фестиваль»Радость на брега» Сучасна хореографія /Болгарія/

І премія

9.

Коляда

Катерина

VIІІ курс

 

Викладачі: заслужений діяч мистецтв України Попович Л.Ю., Суплік І.І.

Міжнародний хореографічний конкурс «Феерия танца» /м.Київ/

«Сучасна хореографія»

 

 

Дипломант

Класична хореографія «Ансамбль»

І премія

Міжнародний фестиваль»Радость на брега» /Болгарія Сучасна хореографія

І премія

10.

Могильна

Ірина

VIІІ курс

Викладачі: заслужений діяч мистецтв України Попович Л.Ю., Суплік І.І.

 Міжнародний хореографічний конкурс «Феерия танца» /м.Київ/ «Сучасна хореографія» 

 

 

Дипломант

Класична хореографія «Ансамбль»

І премія

11.

Гаврін

Андрій

 

VIІІ курс

 

Викладач: Некрасов В.О.

Міжнародний конкурс «REMIER 2013р.» /м.Київ/

 «Класична  хореографія» 

 

 

І премія

Міжнародний хореографічний конкурс «Феерия танца»  /м.Київ/

 Класична хореографія «Ансамбль»

 

 

 І премія

12.

Рубан

Катерина

 

Х курс

 

Викладачі: заслужений діяч мистецтв України Попович Л.Ю., Сафонова О.А.

 Міжнародний конкурс «AVE Bohemia» /Прага/

 «Класична хореографія

 

 

І премія

 Міжнародний конкурс «REMIER 2013р.» /М.Київ»

«Класична хореографія» 

 

 

ІІ премія

Міжнародний хореографічний конкурс «Феерия танца» /м.Київ/ «Класична хореографія»

 

 

І премія

13.

Рибалко

Анна

 

Х курс

 

 

Викладач: Суплік І.І.

 

Міжнародний конкурс «AVE Bohemia» /Прага/

Класична хореографія

Сучасна хореографія

 

 

ІІ премія

ІІІ премія

Міжнародний конкурс «REMIER 2013р.» /М.Київ/

 «Сучасна хореографія»

«Класичний танець»

 

 

І премія

ІІІ премія

Міжнародний хореографічний конкурс «Феерия танца» /м.Київ/

«Сучасна хореографія»

 

 Дипломант

Міжнародний фестиваль»Радость на брега» /Болгарія/ Сучасна хореографія

І премія

 

 

Факультет образотворчого мистецтва

 

1.

Решодько Руслана

ІІ курс

Викладач :  Кубай Л.В.

Конкурс дитячої творчості ім. Кавалерідзе м. Київ

Номінація: живопис

І місце

2.

Шевчук

Платон

ІІ курс

Викладач :  Кубай Л.В.

Конкурс дитячої творчості ім. Кавалерідзе м. Київ

Номінація: живопис

ІІ місце

3.

Сівко

Квітослава

ІІІ курс

Викладач:

Мазур-Посвалюк О.В.

Всеукраїнська виставка дитячого образотворчого мистецтва «Шевченко. Молодий Погляд» музей історії  Києва

Номінація графіка

диплом

4.

Некрутенко

Єва

ІІІ курс

Викладач :  Кубай Л.В.

Всеукраїнська виставка дитячого образотворчого мистецтва «Шевченко. Молодий Погляд» музей історії  Києва

Номінація живопис

диплом

5.

Карпов 

Михайло

IV курс

 

 

 

Викладачі: Карпов Є.Є.,

Мазур-Посвалюк О.В.

Конкурс дитячої скульптури «Диваки і дивацтва м. Києва», Шоколадний будинок, м. Київ

 

ІІІ місце

 

 

 

Конкурс дитячої творчості ім. Кавалерідзе м. Київ

Номінація: скульптура

 

ІІ місце

 

 

 

Республіканська виставка присвячена творчості киргизького письменника Ч.Айтматова(Київ)  номінація графіка

подяка

6.

Соломко

Юлія

IV курс

 

 

 

Викладачі: Карпов Є.Є.,

Бастюченко Д.Д.,

Сичов В.С.,

Мазур-Посвалюк О.В.

Конкурс дитячої творчості ім. Кавалерідзе м. Київ

Номінація: скульптура

 

Гран-прі

 

 

 

Конкурс дитячої творчості ім. Кавалерідзе м. Київ

Номінація: графіка

 

ІІ місце

 

 

 

Конкурс дитячої творчості ім. Кавалерідзе м. Київ

Номінація ДПМ

 

ІІІ місце

 

 

 

Республіканська виставка присвячена творчості киргизького письменника Ч.Айтматова(Київ)  графіка

подяка

7.

Нікіташ

Марія

IV курс

 

 

 

Викладачі: Карпов Є.Є.,

Дорошенко  Ю.С., Мазур-Посвалюк О.В.

Конкурс дитячої творчості ім. Кавалерідзе м. Київ

Номінація: скульптура

 

1 місце

 

 

 

Всеукраїнська виставка дитячого образотворчого мистецтва «Шевченко. Молодий

Погляд» музей історії  Києва

 

Конкурс дитячої творчості ім. Кавалерідзе м. Київ

Номінація: графіка

Диплом

 

 

 

 

 

8.

Кіналь

Поліна

IV курс

 

 

Викладачі:

Карпов Є.Є.,

Мазур-Посвалюк О.В.

Конкурс дитячої творчості ім. Кавалерідзе м. Київ

Номінація: скульптура

 

ІІІ місце

 

 

 

Конкурс дитячої творчості ім. Кавалерідзе м. Київ

Номінація: графіка

ІІ місце

9.

Хівренко

Зоя

IV курс

 

 

Викладач:

Мазур –Посвалюк О.В.

 

Конкурс дитячої творчості ім. Кавалерідзе м. Київ

Номінація: графіка

І місце

Всеукраїнська виставка дитячого образотворчого мистецтва «Шевченко. Молодий

Погляд» музей історії  Києва

Номінація: графіка

диплом

10.

Овчинніков Олексій

IV курс

Викладач

Дорошенко Ю.С.

Конкурс дитячої творчості ім. Кавалерідзе м. Київ

Номінація: живопис

Гран-прі

11.

Лаптева

Марія

IV курс

 

 

Викладачі:

Сичов В.Є.,

Бастюченко Д.Д.

Конкурс дитячої творчості ім. Кавалерідзе м. Київ

Номінація: ДПМ

 

І місце

 

 

 

Всеукраїнський благодійний фонд І.Янковського. Всеукраїнський конкурс дитячої художньої творчості «МОЯ МИРНА Україна» Номінація:  графіка

Почесна грамота

12.

Павлюк

Софія

IV курс

Викладач: Сичов В.Є.

Конкурс дитячої творчості ім. Кавалерідзе м. Київ

Номінація: ДПМ

ІІмісце

13.

Свідан

Віталія

IV курс

Викладач: Сичов В.Є.

Конкурс дитячої творчості ім. Кавалерідзе м. Київ

Номінація: ДПМ

ІІ місце

14.

Костецька

Богдана

V курс

 

Викладачі:

Мазур-Посвалюк О.В.,

Дорошенко С.Ю.

Конкурс дитячої творчості ім. Кавалерідзе м. Київ

Номінація: графіка

 

Гран-прі

 

 

 

ХІІ Міжнародна олімпіада з турецької мови «Світ набагато більший. Відкрий його» номінація: малюнок

Подяка за участь

15.

Кадемський Михайло

V курс

Викладач:

Мазур-Посвалюк О.В.

Конкурс дитячої творчості ім. Кавалерідзе м. Київ

Номінація: графіка

І місце

16.

Буцан

Ольга

V курс

Викладач:

Мазур-Посвалюк О.В.

Всеукраїнський благодійний фонд І.Янковського. Всеукраїнський конкурс дитячої художньої творчості «МОЯ МИРНА Україна» Номінація:  графіка

Почесна грамота

17.

Ліщинська

Марія

V курс

Викладачі:

Блажевич О.Ю., Кубай Л.В.

Конкурс дитячої творчості ім. Кавалерідзе м. Київ

Номінація: ДПМ

 

Всеукраїнська виставка дитячого образотворчого мистецтва «Шевченко. Молодий

Погляд» музей історії  Києва

Номінація: живопис

ІІІ місце

18.

Ковальова Анастасія

V курс

Викладач:

Володіна -Панченко Н.В.

Конкурс дитячої творчості ім. Кавалерідзе м. Київ

Номінація: Комп’ютерна графіка, «Скульптура в життя»

Гран-прі

19.

Данелян

Роберт

V курс

 

 

Викладачі:

Володіна -Панченко Н.В.,

Блажевич  О.Ю.

Конкурс дитячої творчості ім. Кавалерідзе м. Київ

Номінація: Комп’ютерна графіка, «Скульптура в життя»

 

1 місце

Всеукраїнська виставка дитячого образотворчого мистецтва «Шевченко. Молодий

Погляд» музей історії  Києва

Номінація: ДПМ

диплом

20.

Дацюк

Ангеліна

V курс

Викладач:

Мазур-Посвалюк О.В.

Всеукраїнська виставка дитячого образотворчого мистецтва «Шевченко. Молодий

Погляд» музей історії  Києва

Номінація: графіка

диплом

21.

Тимків

Михайло

V курс

 

 

Викладачі:

Володіна -Панченко Н.В.,

Блажевич  О.Ю.

Конкурс дитячої творчості ім. Кавалерідзе м. Київ

Номінація: Комп’ютерна графіка, «Комп’ютерна імпровізація»

 

ІІ місце

 

 

 

 

Всеукраїнський конкурс учнівської творчості під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої» м. Київ Номінація: ДПМ

Нагорода, грамота

22.

Меньших

Юрій

V курс

 

 

 

Викладачі:

Кубай Л.В.,

Блажевич О.Ю.,

Володіна -Панченко Н.В.

 

Конкурс дитячого малюнку, «НЕЗВИЧАЙНИЙ Київ» , Шоколадний будинок

Номінація: живопис

 

Подяка

 

 

 

 

Конкурс дитячої творчості ім. Кавалерідзе м. Київ

Номінація ДПМ

 

ІІІ місце

 

 

 

Конкурс дитячої творчості ім. Кавалерідзе м. Київ

Номінація: Комп’ютерна графіка, «Скульптура в життя»

 

ІІІ місце

 

 

 

 

Всеукраїнський конкурс учнівської творчості під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої» м. Київ Номінація: живопис

Нагорода, грамота

23.

Маторіна

Марія

V курс

Викладач Блажевич  О.Ю.

Всеукраїнська виставка дитячого образотворчого мистецтва «Шевченко. Молодий

Погляд» музей історії  Києва

Номінація: ДПМ

диплом

24.

Ясенева

Єлизавета

V курс

Викладач Блажевич О.Ю.

 

 

Всеукраїнський конкурс учнівської творчості під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої» м. Київ Номінація: ДПМ

 

ІІ місце

 

 

 

 

Всеукраїнська виставка дитячого образотворчого мистецтва «Шевченко. Молодий

Погляд» музей історії  Києва

Номінація: ДПМ

диплом

25.

Ніколайчук

Нікіта

V курс

 

 

Викладач Блажевич О.Ю.

Всеукраїнська виставка дитячого образотворчого мистецтва «Шевченко. Молодий

Погляд» музей історії  Києва

Номінація: ДПМ

диплом

26.

Костецька

Богдана

V курс

Викладач Блажевич О.Ю.

 

Виставковий центр «КИЇВЕКСПОПЛАЗА» V Міжнародна виставка «Сучасні  заклади освіти-2014» номінація: живопис

Золота медаль

27.

Волинська

Ганна

VІ  курс

 

 

Викладачі Сичов В.С.,

Мазур-Посвалюк О.В.

Конкурс дитячої творчості ім. Кавалерідзе м. Київ

Номінація ДПМ

 

ІІ премія

 

 

 

Республіканська виставка присвячена творчості киргизького письменника Ч.Айтматова(Київ)  графіка

Подяка за участь

28.

Багінська

Аліса

VІ  курс

Викладач

Мазур-Посвалюк О.В.

Конкурс дитячої творчості, «НЕЗВИЧАЙНИЙ Київ» , Шоколадний будинок

Номінація графіка

І місце

29.

Дудник

Марія

VІ  курс

 

 

 

 

Викладач

Мазур-Посвалюк О.В.

республіканська виставка присвячена творчості киргизького письменника Ч.Айтматова(Київ) графіка

 

Подяка за участь

 

 

 

Всеукраїнська виставка дитячого образотворчого мистецтва «Шевченко. Молодий

Погляд» музей історії  Києва

Номінація графіка

 

диплом

30.

Дмитрієнко

Артур

VІ  курс

 

 

Викладачі

Суходолова О.М.,

Мазур-Посвалюк О.В.

Конкурс дитячої творчості ім. Кавалерідзе м. Київ

Номінація просторові інсталяції

 

Гран-прі

 

 

 

ХІІ Міжнародна олімпіада з турецької мови «Світ набагато більший. Відкрий його» номінація малюнок Номінація графіка

Подяка за участь

31.

Кравченко Олександра

VІ  курс

Викладач

Мазур-Посвалюк О.В.

Республіканська виставка присвячена творчості киргизького письменника Ч.Айтматова(Київ) графіка

Подяка

32.

Болгова Олександра

VІ  курс

 

 

 

 

 

 

 

Викладачі: Сичов В.С.,

Мазур-Посвалюк О.В., Блажевич О.Ю.

 

Конкурс дитячої творчості ім. Кавалерідзе м. Київ

Номінація ДПМ

 

ІІІ премія

 

 

 

Республіканська виставка присвячена творчості киргизького письменника Ч.Айтматова(Київ)  Номінація графіка

 

Подяка за участь

 

 

 

 

Виставковий центр «КИЇВЕКСПОПЛАЗА» V Міжнародна виставка «Сучасні  заклади освіти-2014» номінація: живопис

Золота медаль

33.

Пендюр

Маргарита

VІ  курс

Викладач

Суходолова О.М.

Конкурс дитячої творчості ім. Кавалерідзе м. Київ

Номінація просторові інсталяції

Гран-прі

34.

Романченко Катерина

VІ  курс

Викладач

Суходолова О.М.

Конкурс дитячої творчості ім. Кавалерідзе м. Київ

Номінація просторові інсталяції

Гран-прі

35.

Садовська

Крістіна

VІІ  курс

 

 

Викладачі:

Суходолова О.М., Соколов М.Є.

Конкурс дитячої творчості ім. Кавалерідзе м. Київ

Номінація просторові інсталяції

 

Гран-прі

 

 

 

Виставковий центр «КИЇВЕСПОПЛАЗА» V Міжнародна виставка «Сучасні  заклади освіти-2014» номінація: живопис

Золота медаль

36.

Березовська Евеліна

VІІ  курс

Викладач Глинська В.А.

Конкурс дитячої творчості ім. Кавалерідзе м. Київ

Номінація : графіка

І місце

37.

Резнік

Софія

VІІ  курс

 

 

Викладачі:

Сороколетов Ю.Г.,

Мазур-Посвалюк О.В.,

Глинська Є.В.

Конкурс дитячої творчості  ім. Кавалерідзе м. Київ

Номінація : живопис

 

ІІІ місце

 

 

 

Республіканська виставка присвячена творчості киргизького письменника Ч.Айтматова(Київ) графіка

 

подяка

 

 

 

 

Виставковий центр «КИЇВЕКСПОПЛАЗА» V Міжнародна виставка «Сучасні  заклади освіти-2014» номінація: живопис

Золота медаль

38.

Тентюк

Поліна

VІІ  курс

 

Викладачі:

Суходолова О.М,

Блажевич О.Ю.

Конкурс дитячої творчості ім. Кавалерідзе м. Київ

Номінація просторові інсталяції

 

Гран-прі

 

 

 

Конкурс дитячої творчості ім. Кавалерідзе м. Київ

Номінація: ДПМ

І місце

39.

Яворська Мирослава

VІІ  курс

 

 

Викладачі:

Суходолова О.М., Соколов М.Є.

Конкурс дитячої творчості ім. Кавалерідзе м. Київ

Номінація просторові інсталяції

 

Гран-прі

 

 

 

Виставковий центр «КИЇВЕКСПОПЛАЗА» V Міжнародна виставка «Сучасні  заклади освіти-2014» номінація: живопис

Золота медаль

40.

Моїсеєнко Володимир

VІІ  курс

 

 

Викладачі:

Суходолова О.М.,

Карпов Є.Є.,

Межибовська А.М.

Конкурс дитячої творчості ім. Кавалерідзе м. Київ

Номінація просторові інсталяції

 

Гран-прі

 

 

 

Республіканська виставка присвячена творчості киргизького письменника Ч.Айтматова(Київ)  скульптура

 

подяка за участь

 

 

 

Всеукраїнська виставка дитячого образотворчого мистецтва «Шевченко. Молодий

Погляд» музей історії  Києва Номінація графіка

 

диплом

41.

Єрмоленко Вікторія

VІІ  курс

 

 

Викладачі:

Суходолова О.М.,

Тимків О.А.

Конкурс дитячої творчості ім. І.Кавалерідзе м. Київ

Номінація просторові інсталяції

 

Гран-прі

 

 

 

Республіканська виставка присвячена творчості киргизького письменника Ч.Айтматова(Київ)  живопис

подяка за участь

42.

Вінокуров Арістарх

VІІ  курс

Викладач

Суходолова О.М.

Конкурс дитячої творчості ім. Кавалерідзе м. Київ

Номінація просторові інсталяції

Гран-прі

43.

Журавський Олександр

VІІ  курс

Викладач

Суходолова О.М.

Конкурс дитячої творчості ім. Кавалерідзе м. Київ

Номінація просторові інсталяції

Гран-прі

44.

Лапушен Костянтин

VІІІ  курс

Викладачі:

Суходолова О.М.,

Тимків О.А.

 

Конкурс дитячої творчості ім. Кавалерідзе м. Київ

Номінація просторові інсталяції

 

Гран-прі

 

 

 

Республіканська виставка присвячена творчості киргизького письменника Ч.Айтматова(Київ) папір, офорт

подяка за участь

45.

Босак

Юлія

VІІІ  курс

Викладачі:

Монсевич В.В.,

Мазур-Посвалюк О.В.

Конкурс дитячої творчості ім. Кавалерідзе м. Київ

Номінація: живопис

 

І місце

 

 

 

Республіканська виставка присвячена творчості киргизького письменника Ч.Айтматова(Київ) графіка

подяка за участь

46.

Мисько

Еммануїл

VІІІ  курс

Самостійна робота

Конкурс дитячої творчості ім. Кавалерідзе м. Київ

Номінація: Медіа -АРТ

1 місце

47.

Лашук

Ксенія

VІІІ  курс

Викладачі:

Суходолова О.М.,

Мазур-Посвалюк О.В.

Конкурс дитячої творчості ім. Кавалерідзе м. Київ

Номінація просторові інсталяції

 

Гран-прі

 

 

 

Всеукраїнська виставка дитячого образотворчого мистецтва «Шевченко. Молодий

Погляд» музей історії  Києва

диплом

48.

Сарницька

Аріна

VІІІ  курс

Викладач

Суходолова О.М.

Конкурс дитячої творчості ім. Кавалерідзе м. Київ

Номінація просторові інсталяції

 

Гран-прі

49.

Биченко

Дмитро

VІІІ  курс

Викладачі:

Карпов Є.Є.,

Мазур-Посвалюк О.В., Карпов Є.Є.

Республіканська виставка присвячена творчості киргизького письменника Ч.Айтматова (Київ) скульптура

 

подяка за участь

 

 

 

Всеукраїнська виставка дитячого образотворчого мистецтва «Шевченко. Молодий

Погляд» музей історії  Києва

 

 

Диплом

 

 

 

Конкурс скульптури: «Диваки і дивацтва м. Києва», Шоколадний будинок, м. Київ

 

 

ІІ місце

 

 

Республіканська виставка присвячена творчості киргизького письменника Ч.Айтматова(Київ) графіка

 

 

подяка за участь

 

 

ХІІ Міжнародна олімпіада з турецької мови «Світ набагато більший. Відкрий його» номінація малюнок

 

 

Подяка за участь

50.

Гуренко

Анастасія

VІІІ  курс

Викладачі: Тимків О.А., Суходолова О.М.

Республіканська виставка присвячена творчості киргизького письменника Ч.Айтматова(Київ) графіка

 

подяка за участь

 

 

 

 

 

Конкурс дитячої творчості ім. Кавалерідзе м. Київ

Номінація просторові інсталяції

 

Гран-прі

51.

Дроздовська

Елія

VІІІ  курс

Викладач

Суходолова О.М.

Конкурс дитячої творчості ім. Кавалерідзе м. Київ

Номінація просторові інсталяції

Гран-прі

52.

Дронова

Ганна

VІІІ  курс

Викладач

Суходолова О.М.,

Самостійна робота

Конкурс дитячої творчості ім. Кавалерідзе м. Київ

Номінація просторові інсталяції

 

Гран-прі

 

 

 

Конкурс дитячої творчості ім. Кавалерідзе м. Київ

Номінація: Медіа – АРТ

Гран-прі

53.

Жаріков

Андрій

VІІІ  курс

Самостійна робота

Конкурс дитячої творчості ім. Кавалерідзе м. Київ

Номінація: Медіа - АРТ

І місце

54.

Дмитрієва Єлизавета

VІІІ  курс

Викладач

Суходолова О.М.

Конкурс дитячої творчості ім. Кавалерідзе м. Київ

Номінація просторові інсталяції

Гран-прі

55.

Ніколаєвська Єлизавета

VІІІ  курс

Викладачі:

Суходолова О.М.,

Тимків О.А.

 

Конкурс дитячої творчості ім. Кавалерідзе м. Київ

Номінація просторові інсталяції

 

Гран-прі

 

 

 

Республіканська виставка присвячена творчості киргизького письменника Ч.Айтматова(Київ)

подяка за участь

56.

Осадча

Поліна

VІІІ  курс

Викладачі:

Суходолова О.М.,

Самостійна робота,

Монсевич В.В.

Конкурс дитячої творчості ім. Кавалерідзе м. Київ

Номінація просторові інсталяції

 

Гран-прі

 

 

 

Конкурс дитячої творчості ім. Кавалерідзе м. Київ

«Номінація Медіа – АРТ»

 

ІІІ місце

 

 

 

Всеукраїнський конкурс учнівської творчості під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої» м. Київ

нагорода, грамота

57.

Паливода Анжеліка

VІІІ  курс

Викладачі:

Суходолова О.М.,

Самостійна робота,

Мазур-Посвалюк О.В.,

Соловйова О.Б.,

Монсевич В.В.

Конкурс дитячої творчості ім. Кавалерідзе м. Київ

Номінація просторові інсталяції

 

Гран-прі

 

 

 

Конкурс дитячої творчості ім. Кавалерідзе м. Київ

«Номінація Медіа – АРТ»

 

ІІ місце

 

 

 

Республіканська виставка присвячена творчості киргизького письменника Ч.Айтматова ( Київ) графіка

 

Подяка за участь

 

 

 

Виставковий центр «КИЇВЕКСПОПЛАЗА» V Міжнародна виставка «Сучасні  заклади освіти-2014» номінація: живопис

 

 

Золота медаль

 

 

 

ХІІ Міжнародна олімпіада з турецької мови «Світ набагато більший. Відкрий його

Гран-прі, цінний подарунок

57.

Дацюк

Анастасія

VІІІ  курс

Викладачі

Суходолова О.М.,

Монсевич В.В.

Конкурс дитячої творчості ім. Кавалерідзе м. Київ

Номінація просторові інсталяції

 

Гран-прі

 

 

 

Всеукраїнська виставка дитячого образотворчого мистецтва «Шевченко. Молодий

Погляд» музей історії  Києва, живопис

диплом

59.

Бойко

Євген

ІХ курс

Викладач Блажевич О.Ю.

Конкурс дитячої творчості ім. Кавалерідзе м. Київ

Номінація ДПМ

Гранд-прі

60.

Бриль

Анастасія

ІХ курс

Викладачі:

Межибовська А.М.,

Монсевич В.В.

Республіканська виставка присвячена творчості киргизького письменника Ч.Айтматова ( Київ) графіка

 

подяка

 

 

 

 

Виставковий центр «КИЇВЕСПОПЛАЗА» V Міжнародна виставка «Сучасні  заклади освіти-2014» номінація: живопис

Золота медаль

61.

Федикович

Олена

ІХ курс

Викладачі: Монсевич В.В..

Межибовська А.М.,

Блажевич О.Ю.,

Мазур-Посвалюк О.В.

 

 

Конкурс дитячої творчості ім. Кавалерідзе м. Київ

Номінація: живопис

 

ІІ місце

 

 

 

Всеукраїнська виставка дитячого образотворчого мистецтва «Шевченко. Молодий Погляд» музей історії  Києва

 

диплом

 

 

 

 

Конкурс дитячої творчості ім. Кавалерідзе м. Київ

Номінація ДПМ

 

Гранд-при

 

 

 

Республіканська виставка присвячена творчості киргизького письменника Ч.Айтматова ( Київ) папір, офорт

 

подяка грамота

 

 

 

Всеукраїнський конкурс учнівської творчості під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої» м. Київ

 

 

ІІ місце

 

 

 

Виставковий центр «КИЇВЕКСПОПЛАЗА» V Міжнародна виставка «Сучасні  заклади освіти-2014» номінація: живопис

Золота медаль

62.

Сушко

Дар’я

ІХ курс

Викладачі:

Карпов Є.Є.,

Монсевич В.В.,

Межибовська А.М.

Республіканська виставка присвячена творчості киргизького письменника Ч.Айтматова ( Київ) скульптура

 

подяка грамота

 

 

 

Виставковий центр «КИЇВЕКСПОПЛАЗА» V Міжнародна виставка «Сучасні  заклади освіти-2014» номінація: живопис

 

 

Золота медаль

 

 

 

ХІІ Міжнародна олімпіада з турецької мови «Світ набагато більший. Відкрий його» номінація малюнок

 

Подяка за участь

63.

Кисельова

Таїсія

ІХ курс

Викладачі:

Блажевич О.Ю.,

Межибовська А.М.,

Соколов  М.Є.

Конкурс дитячої творчості ім. Кавалерідзе м. Київ

Номінація ДПМ

 

Гран-прі

 

 

 

Республіканська виставка присвячена творчості киргизького письменника Ч.Айтматова ( Київ) папір, офорт

 

подяка грамота

 

 

 

Всеукраїнський конкурс учнівської творчості під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої» м. Київ

 

Нагорода, грамота

64.

Красуцька Маргарита

ІХ курс

Самостійна робота

Конкурс дитячої творчості ім. Кавалерідзе м. Київ

Номінація: Комбіновані варіації

Гран-прі

65.

Кочубей

Лада

ІХ курс

Викладач:

Монсевич В.В.

Республіканська виставка присвячена творчості киргизького письменника Ч.Айтматова ( Київ) живопис

подяка

66.

Нагнибіда

Євгенія

ІХ курс

Викладач Монсевич В.В.

 

 

Конкурс дитячої творчості ім. Кавалерідзе м. Київ

Номінація: живопис

 

І місце

 

 

 

Республіканська виставка присвячена творчості киргизького письменника Ч.Айтматова ( Київ) живопис

подяка

67.

Комарова Анастасія

Х курс

Викладач Блажевич О.Ю.

Конкурс дитячої творчості ім. Кавалерідзе м. Київ

Номінація ДПМ

подяка

68.

Олійник  Маргарита

Х курс

 

 

 

 

Викладачі:

Межибовська А.М.,

Ярмоленко Г.П.

 

Конкурс дитячої творчості ім. Кавалерідзе м. Київ

Номінація: графіка

 

Гран-прі

 

 

 

Конкурс дитячої творчості ім. Кавалерідзе м. Київ  Номінація : живопис

 

ІІІ місце

 

 

 

Виставковий центр «КИЇВЕКСПОПЛАЗА»  V Міжнародна виставка «Сучасні  заклади освіти-2014» номінація: живопис

Золота медаль

69.

Федорчук

Микола

Х курс

Викладачі: Кірієнко Г.В.,

Блажевич О.Ю.

Живопис, «НЕЗВИЧАЙНИЙ Київ» , Шоколадний будинок

М. Київ

 

ІІІ місце

 

 

 

Конкурс дитячої творчості ім. Кавалерідзе м. Київ

Номінація ДПМ м. Київ

І місце

70.

Рибачук

Ольга

Х курс

Викладач Тимків О.А.

Всеукраїнська виставка дитячого образотворчого мистецтва «Шевченко. Молодий Погляд» музей історії  Києва

диплом

71.

Жиган

Тетяна

Х курс

Викладач Соловйова О.Б.

Живопис, «НЕЗВИЧАЙНИЙ Київ» , Шоколадний будинок, м. Київ

подяка

72.

Верігіна

Анастасія

Х курс

Викладач Блажевич О.Ю.

Конкурс дитячої творчості ім. Кавалерідзе м. Київ

Номінація ДПМ

 

73.

Булгакова

Софія

ХІ курс

Викладачі:

Карпов Є.Є.,

Монсевич В.В.,

Ярмоленко Т.Г.,

Самостійна робота,

Тимків О.А.

Конкурс дитячої творчості ім. Кавалерідзе м. Київ

Номінація скульптура

 

ІІ місце

 

 

 

Конкурс дитячої творчості ім. Кавалерідзе м. Київ

Номінація скульптура

 

ІІІ місце

 

 

 

Конкурс: «Диваки і дивацтва м. Києва», шоколадний будинок, м. Київ номінація скульптура

 

І місце

 

 

 

Конкурс дитячої творчості ім. Кавалерідзе м. Київ

Номінація: живопис

 

ІІ місце

 

 

 

Конкурс дитячої творчості ім. Кавалерідзе м. Київ

Номінація: Комбіновані варіації

Всеукраїнська виставка дитячого образотворчого мистецтва «Шевченко. Молодий

Погляд» музей історії  Києва

ІІІ місце

 

 

диплом

74.

Сміян

Віталій

ХІ курс

Викладач

Межибовська А.М.

Конкурс дитячої творчості ім. Кавалерідзе м. Київ

Номінація графіка

ІІ місце

75.

Лаврентій

Аліна

ХІ курс

Викладач

Межибовська А.М.

Всеукраїнська виставка дитячого образотворчого мистецтва «Шевченко. Молодий

Погляд» музей історії  Києва

диплом

76.

Попович

Анна

ХІ курс

Викладачі: Тимків О.А.,

Межибовська А.М.

Всеукраїнська виставка дитячого образотворчого мистецтва «Шевченко. Молодий

Погляд» музей історії  Києва

 

Диплом

 

 

 

 

Конкурс дитячої творчості ім. Кавалерідзе м. Київ

Номінація: графіка

ІІІ місце

77.

Бартосік

Анна

ХІ курс

Викладачі:

Карпов Є.Є., Тимків О.А.

скульптура: «Диваки і дивацтва м. Києва», Шоколадний будинок, м. Київ

 

грамота

 

 

 

Всеукраїнська виставка дитячого образотворчого мистецтва «Шевченко. Молодий

Погляд» музей історії  Києва

диплом

78.

Голембівська

Ангеліна

ХІ курс

Викладачі: Карпов Є.Є., Межибовська А.М.

Скульптура: «Диваки і дивацтва м. Києва», Шоколадний будинок, м. Київ

 

Подяка

 

 

 

Конкурс дитячої творчості ім. Кавалерідзе м. Київ

Номінація: графіка

Імісце

79.

Трошин

Віталій

ХІ курс

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Викладач Карпов Є.Є.

Конкурс дитячої творчості ім. Кавалерідзе м. Київ

Номінація Скульптура

 

І місце

 

 

 

Республіканська виставка присвячена творчості киргизького письменника Ч.Айтматова ( Київ) скульптура

 

подяка

 

 

 

 

Виставковий центр «КИЇВЕКСПОПЛАЗА» V Міжнародна виставка «Сучасні  заклади освіти-2014» номінація: скульптура

Золота медаль

80.

Яловий

Ілля

ХІ курс

Викладачі:

Межибовська А.М.,

Ярмоленко Т.Г.

Конкурс дитячої творчості ім. Кавалерідзе м. Київ

Номінація: графіка

 

ІІ місце

 

 

 

Конкурс дитячої творчості ім. Кавалерідзе м. Київ

Номінація: Комбіновані варіації

І місце

81.

Щербак

Діана

ХІ курс

Викладач Ярмоленко Т.Г.

Конкурс дитячої творчості ім. Кавалерідзе м. Київ

Номінація: Комбіновані варіації

 

ІІ місце

82.

Збаражська

Анна

бакалавр

Викладачі:

Монсевич В.В.,

Ярмоленко Г.П.

Конкурс дитячої творчості ім. Кавалерідзе м. Київ

Номінація: живопис

 

ІІ місце

 

 

 

Виставковий центр «КИЇВЕКСПОПЛАЗА» V Міжнародна виставка «Сучасні  заклади освіти-2014» номінація: живопис

Золота медаль

83.

Пахомов

Владислав

бакалавр

Викладач Карпов Є.Є.

скульптура: «Диваки і дивацтва м. Києва», Шоколадний будинок, м. Київ

Подяка

84.

Макаренко Христина

бакалавр

Викладач Ярмоленко Г.П.

Виставковий центр «КИЇВЕКСПОПЛАЗА» V Міжнародна виставка «Сучасні  заклади освіти-2014» номінація: живопис

 

Золота медаль