Творчі результати

юних студентів та студентів

освітньо-кваліфікаційного рівня „бакалавр”

 

І семестр 2014-2015 навчального року

 

- виїзні конкурси –

 

Факультет музичного мистецтва

 

1.

Іваницький

Марк

(фортепіано)

 

VIІ курс

 

 

Викладач: заслужена артистка України Роменська Н.П.

12 Міжнародний Незалежний Музичний конкурс „Індивідуаліс” (м.Львів, вересень 2014)

 

Всеукраїнський дитячий та молодіжний фестиваль – конкурс національної музики „Первоцвіт” (м.Київ, жовтень 2014)

 

Міжнародний конкурс-фестиваль „New Year Stars” (м.Київ, грудень 2014)

 

Лондонський Міжнародний Музичний Інтернет-конкурс /London International Internet Music Competition/ (грудень 2014р.)

ІІ премія

 

 

І премія

 

 

Гран-прі

 

 

 

ІІ премія

2.

Старенька

Тетяна

(фортепіано)

ІІ курс

Викладач: 

Шелестова Є.О.

Всеукраїнський дитячий та молодіжний фестиваль – конкурс національної музики „Первоцвіт” (м.Київ, жовтень 2014)

І премія

3.

Безпалий

Марія

(фортепіано)

ІІ курс

Викладач: 

Шелестова Є.О.

Всеукраїнський дитячий та молодіжний фестиваль – конкурс національної музики „Первоцвіт” (м.Київ, жовтень 2014)

ІІ премія

4.

Ковальська

Дарія

(фортепіано)

ІІ курс

Викладач: 

Шелестова Є.О.

Всеукраїнський дитячий та молодіжний фестиваль – конкурс національної музики „Первоцвіт” (м.Київ, жовтень 2014)

І премія

5.

Столярчук

Єлизавета

(фортепіано)

Х курс

Викладач: заслужена артистка України Роменська Н.П.

Всеукраїнський дитячий та молодіжний фестиваль – конкурс національної музики „Первоцвіт” (м.Київ, жовтень 2014)

 

Лондонський Міжнародний Музичний Інтернет-конкурс /London International Internet Music Competition/ (грудень 2014р.)

І премія

 

 

 

ІІ премія

6.

Зеленін

Юрій

(фортепіано)

ХІ  курс

Викладач: заслужена артистка України Роменська Н.П.

Всеукраїнський дитячий та молодіжний фестиваль – конкурс національної музики „Первоцвіт” (м.Київ, жовтень 2014)

 

Міжнародний конкурс-фестиваль „New Year Stars” (м.Київ, грудень 2014)

Гран-прі

 

 

 

І премія

7.

Недериця

Сергій

(композиція, фортепіано)

V курс

Викладачі: лауреат премії ім.В.Косенка, лауреат премії ім.М.Лисенка

Тараненко І.І., Тараненко І.Є.

IV міжнародний конкурс композиторів ім.А.Спендіарова „Дерево жизни” (м.Ялта, листопад 2014)

 

 

 

Міжнародний конкурс-фестиваль „New Year Stars”/фортепіано (м.Київ, грудень 2014)

ІІІ премія

 

 

 

 

 

ІІ премія

8.

Наср

Девід Деніел

(композиція, скрипка)

VII курс

Викладачі: 

Ільницька О.В.,

Степанова-Печенкіна О.В.

IV міжнародний конкурс композиторів ім.А.Спендіарова „Дерево жизни” (м.Ялта, листопад 2014)

 

Міжнародний конкурс-фестиваль „New Year Stars”/скрипка (м.Київ, грудень 2014)

ІІ премія

 

 

 

І премія

9.

Наконечна

Анна

(композиція, фортепіано)

VII курс

Викладачі:  лауреат премії ім.В.Косенка, лауреат премії ім.М.Лисенка

Тараненко І.І., Тараненко І.Є.

IV міжнародний конкурс композиторів ім.А.Спендіарова „Дерево жизни” (м.Ялта, листопад 2014)

 

 

 

 

Міжнародний конкурс-фестиваль „New Year Stars” (м.Київ, грудень 2014)

ІІІ премія

 

 

 

 

 

 

І премія

10.

Юхимович

Олександр

(композиція)

VIIІ курс

Викладач:  лауреат премії ім.В.Косенка, лауреат премії ім.М.Лисенка

Тараненко І.І.

IV міжнародний конкурс композиторів ім.А.Спендіарова „Дерево жизни” (м.Ялта, листопад 2014)

І премія

11.

Антонюк

Мирослав

(композиція)

VIIІ курс

Викладач:  лауреат премії ім.В.Косенка, лауреат премії ім.М.Лисенка

Тараненко І.І.

IV міжнародний конкурс композиторів ім.А.Спендіарова „Дерево жизни” (м.Ялта, листопад 2014)

ІІІ премія

12.

Скіпор

Катерина

(композиція)

VIIІ курс

Викладач:  лауреат премії ім.В.Косенка, лауреат премії ім.М.Лисенка

Тараненко І.І.

IV міжнародний конкурс композиторів ім.А.Спендіарова „Дерево жизни” (м.Ялта, листопад 2014)

І премія

13.

Грабенко

Марія

(скрипка)

V курс

Викладач: лауреат міжнародних конкурсів Польова І.В.

Всеукраїнський дитячий та молодіжний фестиваль-конкурс класичної та камерної музики „Різдвяний зорепад 2014”

/номінація „скрипка”

ІІ премія

14.

Бондар

Злата Амалія

(скрипка)

ІІІ  курс

Викладач: лауреат міжнародних конкурсів

Польова І.В.

Всеукраїнський дитячий та молодіжний фестиваль-конкурс класичної та камерної музики „Різдвяний зорепад 2014”

/номінація „скрипка”

І премія

15.

Кучеренко

Станіслав

(фортепіано)

VIIІ курс

Викладач: 

Тараненко І.Є.

Всеукраїнський дитячий та молодіжний фестиваль-конкурс класичної та камерної музики „Різдвяний зорепад 2014”

/номінація „фортепіано”

ІІ премія

16.

Кузнєцов

Ігор

(вокал)

VІ курс

Викладач: лауреат міжнародних конкурсів

Мамчук Ю.Є.

Всеукраїнський дитячий та молодіжний фестиваль-конкурс класичної та камерної музики „Різдвяний зорепад 2014”

/номінація „вокал”

І премія

17.

Дмитрієва Софія

(фортепіано)

IІ курс

Викладач: 

Тараненко І.Є.

Міжнародний конкурс-фестиваль „New Year Stars”/фортепіано (м.Київ, грудень 2014)

ІІ премія

18.

Мамчук

Світлана

(фортепіано)

ІV курс

Викладач: заслужена артистка України Роменська Н.П.

Міжнародний конкурс-фестиваль „New Year Stars”/фортепіано (м.Київ, грудень 2014)

ІІ премія

19.

Гуріна

Марія

(фортепіано)

ХІ курс

Викладач: лауреат міжнародних конкурсів, кандидат мистецтвознавства

Рябчун І.В.

Міжнародний конкурс-фестиваль „New Year Stars”/фортепіано (м.Київ, грудень 2014)

І премія

20.

Талай

Марія

(фортепіано)

Х курс

Викладач: 

Тараненко І.Є.

Міжнародний конкурс-фестиваль „New Year Stars”/фортепіано (м.Київ, грудень 2014)

ІІ премія

 

 

 

 

Факультет образотворчого мистецтва

 

1.

Жиган

Тетяна

(графіка)

ХІ курс

Викладач: Тимків О.А.

 

 

Всеукраїнський конкурс ім. Г.Якутовича

 

Дипломант

 

2.

Мошенець

Наталія

(графіка)

ІХ курс

Викладач: Тимків О.А.

Дипломант

 

 

3.

Паливода

Анжеліка

(графіка, живопис)

ІХ курс

Викладачі:

Межибовська А.М.,

Соловйова О.Б.

Всеукраїнський конкурс ім. Г.Якутовича

 

 

Міжнародний конкурс  та фестиваль мистецтв в Празі „AVE BOHEMIA

 

Дипломант

 

 

Дипломант

 

4.

Федорчук

Микола

(графіка)

ХІ курс

Викладач: Тимків О.А.

 

 

 

Всеукраїнський конкурс ім. Г.Якутовича

 

Дипломант

 

 

5.

Мисько

Еммануїл

(графіка)

ІХ курс

Викладач:

Межибовська А.М.

Дипломант

 

 

6.

Лобода

Катерина

(графіка, рисунок)

ІІІ курс

Викладач: Левченко Т.Г.

 

Міжнародний конкурс  та фестиваль мистецтв в Празі „AVE BOHEMIA

 

Дипломант

7.

Карпов

Михайло

(графіка, рисунок)

V курс

Викладач:

Мазур–Посвалюк О.В.

 

Всеукраїнський конкурс ім. Г.Якутовича

 

Дипломант

 

 

8.

Хівренко

Зоя

(графіка, рисунок)

V курс

Викладачі:

Мазур-Посвалюк О.В., Бастюченко – Опаленко Д.Д.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Міжнародний конкурс  та фестиваль мистецтв в Празі „AVE BOHEMIA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Міжнародний конкурс  та фестиваль мистецтв в Празі „AVE BOHEMIA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Міжнародний конкурс  та фестиваль мистецтв в Празі „AVE BOHEMIA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Міжнародний конкурс  та фестиваль мистецтв в Празі „AVE BOHEMIA

 

Дипломант

 

9.

Буцан

Ольга

(графіка, рисунок)

VI курс

Викладач:

Бастюченко Д.Д.

Дипломант

 

10.

Бойчук

Олена

(живопис)

ХІ курс

Викладач: Монсевич В.В.

Дипломант

 

11.

Босак

Юлія

(живопис)

9 курс

Викладачі: Дорошенко Ю.С., Ніколайчук Н.І.

Дипломант

 

12.

Бриль

Анастасія

(живопис)

10  курс

Викладач:

Монсевич В.В.

Дипломант

 

13.

Журавський Олександр

(живопис)

VIІІ  курс

Викладач:

Ніколайчук Н.І.

Дипломант

 

14.

Васнєцов

Андрій

(живопис)

VIІІ  курс

Викладач:

Сорокалєтов Ю.Г.

Дипломант

 

15.

Дацюк

Ангеліна

(живопис)

ІХ курс

Викладач: Монсевич В.В., Сорокалєтов Ю.Г.

Дипломант

 

16.

Кочубей

Лада

(живопис)

Х  курс

Викладач:

Ніколайчук Н.І.

Дипломант

 

17.

Козелкова

Валерія

(живопис)

VIІІ  курс

Викладач:

Сорокалєтов Ю.Г.

Дипломант

 

18.

Коновалова

Дар’я

(живопис)

ІХ  курс

Викладач:

Монсевич В.В.

Дипломант

 

19.

Маторін

Іван

(живопис)

VIІІ  курс

Викладач:

Сорокалєтов Ю.Г.

Дипломант

 

20.

Нагнибіда

Євгенія

(живопис)

Х  курс

Викладач:

Сорокалєтов Ю.Г.

Дипломант

 

21.

Панкіна

Марта

(живопис)

VIІІ  курс

Викладачі: Сорокалєтов Ю. Г., Ніколайчук Н.І.

Дипломант

 

22.

Тентюк

Дмитро

(живопис)

ХІ курс

Викладач:

Монсевич В.В.

Дипломант

 

23.

Сушко

Дарина

(живопис)

Х  курс

Викладач:

Монсевич В.В.

Дипломант

 

24.

Тентюк

Поліна

(живопис)

VIІІ  курс

Викладачі: Сорокалєтов Ю. Г., Ніколайчук Н.І.

Дипломант

 

25.

Єрмоленко

Вікторія

(живопис)

VIІІ  курс

Викладачі: Сорокалєтов Ю. Г., Ніколайчук Н.І.

Дипломант

 

26.

Лапушен

Костянтин

(живопис)

ІХ курс

Викладачі: Сорокалєтов Ю. Г., Ніколайчук Н.І.

Дипломант

 

27.

Ладікова

Діана

(живопис)

V  курс

Викладач: Бастюченко – Опаленко Д.Д.

Дипломант

 

28.

Костецька

Богдана

(живопис)

VI  курс

Викладач: Кочубей М.С.

Дипломант

 

29.

Дмитрієнко

Артур

(живопис)

VIІ  курс

Викладачі: Сорокалєтов Ю. Г., Ніколайчук Н.І.

Дипломант

 

30.

Маторіна

Марія

(живопис)

VI  курс

Викладачі: Сорокалєтов Ю. Г., Ніколайчук Н.І.

Дипломант

 

31.

Ніколайчук

Нікіта

(живопис)

VI  курс

Викладачі:

Дорошенко Ю.С.

Дипломант

 

32.

Овчінніков

Олексій

(живопис)

V  курс

Викладачі:

Дорошенко Ю.С.

Дипломант

 

33.

Павлюк

Софія

(живопис)

V  курс

Викладачі:

Дорошенко Ю.С.

Дипломант

 

34.

Пендюр

Маргарита

(живопис)

VІI  курс

Викладачі: Сорокалєтов Ю. Г., Ніколайчук Н.І.

Дипломант

 

35.

Романченко

Катерина

(живопис)

VIІ  курс

Викладачі: Сорокалєтов Ю. Г., Ніколайчук Н.І.

Дипломант

 

36.

Резнік

Софія

(живопис)

VIІ  курс

Викладачі: Сорокалєтов Ю. Г., Ніколайчук Н.І.

Дипломант

 

37.

Некрутенко

Єва

(живопис)

Викладачі:

Дорошенко Ю.С.

Дипломант

 

 

 

 

- Творчі конкурси КДАМ –

(листопад грудень 2014р.)

 

Факультет музичного мистецтва

 

І курс

Старенька

Тетяна

Викладач

Шелестова Є.О.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Спеціальність

„Фортепіано”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Спеціальність

„Фортепіано”

 

 

 

Спеціальний диплом „Дебют”

Колєснікова

Єва

Викладач

Федусів-Пушкар Н.М.

Спеціальний диплом „Дебют”

Єсартія

Ніно

Викладач з.а.України

Роменська Н.П.

Спеціальний диплом „Дебют”

та Спеціальний диплом „За артистизм”

ІІ курс

Вашето

Роман

Викладач

Чередниченко Т.П.

Лауреат ІІІ премії

Лялько

Єлизавета

Викладач засл.прац.культ.України

Мерзлікіна М.М.

Лауреат ІІІ премії

Дмитрієва

Софія

Викладач

Тараненко І.Є.

Лауреат ІІІ премії та Спеціальний диплом „За активну наполегливу творчу роботу”

Безпалий

Марія

Викладач

Шелестова Є.О.

Дипломант

Чаус

Емілія

Викладач

Шелестова Є.О.

Дипломант

ІІІ

курс

Ковальська

Дарія

Викладач

Шелестова Є.О.

Лауреат ІІ премії

Федоренко

Андрій

Викладач канд..мист.

Рябчун І.В.

Диплом учасника

ІV курс

Бурбига

Артем

засл.прац.культ.України

Мерзлікіна М.М.

Лауреат І премії

Мамчук

Світлана

Викладач з.а.України

Роменська Н.П.

Лауреат ІІ премії

Горєлова

Єлизавета

Викладач

Шелестова Є.О.

Дипломант

V курс

Недериця

Сергій

Викладач

Тараненко І.Є.

Лауреат ІІІ премії

Ткаченко

Діана

Викладач

Чередниченко Т.П.

Лауреат ІІІ премії

VI  курс

Гаврилюк

Марія

Викладач з.а.України

Роменська Н.П.

Лауреат І премії

Ван Хоф

Марія

Викладач канд..мист.

Рябчун І.В.

Лауреат І премії

Кузнєцов

Ігор

Викладач

Шелестова Є.О.

Лауреат ІІ премії

VIІ  курс

Іваницький

Марк

Викладач з.а.України

Роменська Н.П.

Лауреат І премії

Наконечна

Анна

Викладач

Тараненко І.Є.

Лауреат ІІ премії

Юрченко

Дарина

Викладач

Мерзлікін М.М.

Лауреат ІІ премії

Міськевич

Майа

Викладач

Федусів-Пушкар Н.М.

Лауреат ІІІ премії

Камкіна Маргарита

Викладач

Бойченко В.Г.

Диплом учасника

VIIІ  курс

Кучеренко

Станіслав

Викладач

Тараненко І.Є.

Диплом учасника

Х  курс

Столярчук

Єлизавета

Викладач з.а.України

Роменська Н.П.

Лауреат І премії

Талай

Марія

Викладач

Тараненко І.Є.

Лауреат ІІІ премії

ХІ  курс

Гуріна

Марія

Викладач канд..мист.

Рябчун І.В.

Лауреат І премії

Зеленін

Юрій

Викладач з.а.України

Роменська Н.П.

Лауреат І премії

ІІ курс

Товщик

Назар

Викл.Польова І.В.

 

Спеціальність

Струнні інструменти”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Спеціальність

Струнні інструменти”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Спеціальність

Струнні інструменти”

 

Лауреат ІІІ премії

ІІІ курс

Бондар

Злата Амалія

Викл.Польова І.В.

 

Лауреат І премії

Сиротенко

Анна

Викл.Рябова О.В.

Спеціальний диплом „Дебют”

IV курс

Бурбига

Артем /другий інстр.

Викладач Степанова-Печенкіна О.В.

Лауреат ІІІ премії

V курс

Акопян

Регіна

Викладач Степанова-Печенкіна О.В.

Лауреат І премії та Спеціальний диплом „За яскравий творчий дебют”

Недериця

Сергій

Викладач Степанова-Печенкіна О.В.

Лауреат І премії

Грабенко

Марія

Викл.Польова І.В.

Лауреат ІІ премії

VІ курс

Гаврилюк

Марія/другий інструм.

Викл.Рябова О.В.

Лауреат ІІ премії

Лебединська

Василиса

Викладач Степанова-Печенкіна О.В.

Лауреат ІІІ премії

VІІ курс

Наконечна

Анна/другий ін струм.

Викл.Польова І.В.

Лауреат ІІ премії

Наср

Девід Деніел

Викладач Степанова-Печенкіна О.В.

Лауреат І премії

Товщик

Єва

Викл.Рябова О.В.

Лауреат І премії та Спеціальний диплом „За краще виконання кантиленного твору”

VІІІ курс

Антонюк

Мирослав

Викл.Дацька А.Є.

Лауреат ІІ премії

Юхимович

Олександр

Викл.Рябова О.В.

Лауреат ІІІ премії

Марченко

Роза

Викл.Хоменко Л.І.

Лауреат ІІІ премії

Ладягіна

Катерина

Викладач Степанова-Печенкіна О.В.

Лауреат ІІІ премії

Шеховцова

Софія

Викл.Польова І.В.

Дипломант

ІХ курс

Долюк

Дар’я

Викл.Польова І.В.

Лауреат ІІ премії та Спеціальний диплом „За яскраву стильову інтерпретацію твору В.Моцарта”

Пельтре

Сабріна

Викладач Степанова-Печенкіна О.В.

Дипломант

ОКР „бакалавр”

ІІ курс

Батьковський

Роман

Викл.

Батьковський А.В.

Лауреат ІІ премії

Карпович

Юлія

Батьковський А.В.

Дипломант

ОКР „бакалавр” ІІІ курс

Урденко

Максим

Викл.Польова І.В.

Лауреат ІІІ премії

 

 

Факультет хореографічного мистецтва

 

 

ІІ  курс

Волкова

Івнна

 

 

 

 

 

Номінація

„Класичний танець”

 

 

 

 

 

Спеціальний диплом „Дебют”

 

Полякова

Анастасія

 

Середа

Марія

 

Сологуб

Маргарита

 

Фурик

Всеволод

ІІІ курс

 Бочкарьова

Діана

 Лозовата

Мірослава

Прохорова  Анастасія

Романовська Олександра

Савоненко

Аліна

Гураш

Софія

Викладач Сафонова О.А.

IV  курс

Войтенко

Єлизавета

 

Номінація

„Класичний танець”

Дипломант

 

Шпортюк

Єва

Лауреат ІІ премії

Резнік

Ксенія

Дипломант

Викладач  Антонічев М.І.

V  курс

 

 4 курс

Мозговий

Владімір

Номінація

„Класичний танець”

Лауреат ІІ премії

 

Пашкевич

Євгеній

Лауреат ІІІ премії

 

Викладач Некрасов В.О.

 

VII  курс

 

Вільчинський Матвій

 Номінація „Народно-сценічна хореографія”

Лауреат І премії

Номінація  „Класичний танець”

Лауреат І премії

Мінаєва

Цвітана

Номінація  „Класичний танець”

Лауреат І премії

Номінація „Народно-сценічна хореографія”

Лауреат І премії

Силантьева

Діана

Номінація  „Класичний танець”

Лауреат ІІ премії

Номінація „Народно-сценічна хореографія”

Лауреат І премії

Яцук

Кристина

Номінація  „Класичний танець”

Лауреат ІІІ премії

Викладачі: Некрасов В.О. („Класичний танець”)

Засл.арт.України Черноус Л.М., Баглай Л.С. („Народно-сценічний”  )

VIII  курс

 

Ткачук

Вікторія

Номінація  „Класичний танець”

 

Лауреат ІІ премії

Викладач Суплік І.І.

 ІХ  курс           

Коляда

Катерина

Номінація  „Класичний танець”

Дипломант

Могильна

Ірина

Дипломант

Гаврін

Андрій

Лауреат І премії

Номінація „Народно-сценічна хореографія”

Лауреат І премії

Тівоненко Єлизавета

Номінація  „Класичний танець”

Лауреат ІІІ премії

Номінація „Народно-сценічна хореографія”

Лауреат І премії

Викладачі: Суплік І.І., Некрасов В.О. („Класичний танець”)

Засл.арт.України Черноус Л.М., Баглай Л.С. („Народно-сценічний” )

ХІ  курс

Гавріна Єлизавета

 

Номінація

„Класичний танець”

Лауреат ІІ премії

Рубан

Катерина

Лауреат ІІ премії

Рибалко

Анна

Лауреат ІІІ премії

Чаповська

Ліля

Лауреат ІІ премії

 

Викладач Суплік І.І.

 

 

 

Факультет театрального мистецтва

 

VI  курс

Третяк

Марія

 

 

Номінація

„Слово на сцені”

І премія

Яковенко

Анастасія

ІІ премія

Федорченко

Дар’я

ІІ премія

Спеціальний диплом

 “За яскравий творчий дебют”

Борисов

Данило

ІІІ премія

Луньова

Дар’я

ІІІ премія

Викладач Лінник Н.В.

VIІ  курс

Іванова

Ксенія

 

 

Номінація

„Слово на сцені”

І премія

VIІІ  курс

Лобас

Вікторія

ІІ премія

 

Олійник

Наталія

ІІІ премія

 

Талай

Дар’я

ІІІ премія

 

Викладачі: Телеглова С.А., Лінник Н.В.

ІХ  курс

Пашкевич

Софія

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Номінація

„Слово на сцені”

І премія

Спеціальний диплом

“За творчі досягнення”

Простакова

Анна

ІІ премія

Самініна

Руслана

ІІІ премія

ХІ  курс

Залевська

Анна

І премія

Спеціальний диплом

“ За створення акторського ансамблю”

Філіпенко

Валерій

І премія

Спеціальний диплом

“ За створення акторського ансамблю”

Сябро

Данило

ІІ премія

Пріма

Єлизавета

ІІ премія

Сахацька

Поліна

ІІІ премія

Викладач Дадукевич О.В.

ОКР „бакалавр”

ІІ курс

Твердохлєб

Вероніка

 

Номінація

„Слово на сцені”

ІІІ премія

Викладач Лінник Н.В.

         ОКР „бакалавр”

      ІІІ курс

Ганєв

Іван

 

 

 

 

Номінація

„Слово на сцені”

І премія

Спеціальний диплом

“За артистизм виконання”

Скляр

Михайло

 

ІІ премія

Спеціальний диплом

“За оригінальність композиції”

Білошапка

Марта

ІІІ премія

Викладач Дадукевич О.В.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Факультет образотворчого мистецтва

 

- молодша вікова категорія -

 

I  курс

Важний

Артем

 

 

Номінація

„Живопис”

І премія

Бобрик

Анастасія

ІІІ премія

Зарицька

Марія

ІІІ премія

Трушина

Марія

ІІ премія

Довганюк

Крістіна

ІІ премія

Викладач Кубай Л.В.

ІI  курс

Ломова

Крістіна

Номінація

„Живопис”

ІІ премія

Викладач Кубай Л.В.

ІІI  курс

Морданова

Елеонора

Номінація

„Живопис”

ІІ премія

Міхальова

Марія

ІІІ премія

Викладач Кубай Л.В.

IV  курс

Слуцька

Сабріна

 

Номінація

„Живопис”

І премія

Буряк

Діана

ІІ премія

Биченко

Кароліна

ІІІ премія

Сівко

Квітослава

ІІІ премія

Викладач Дорошенко Ю.С.

I  курс

Комісар

Дар’я

 

Номінація

„Рисунок - Графіка”

ІІ премія

Сюмкіна

Альбіна

ІІІ премія

Боборик

Анастасія

ІІІ премія

Харитонова

Серафіма

ІІІ премія

Созановська

Анастасія

І премія

Кудрявченко

Таїсія

ІІ премія

Викладачі Мазур – Посвалюк О.В., Чембержі Д.А.

ІI  курс

Глибченко

Кіра

 

Номінація

„Рисунок - Графіка”

ІІ премія

Сюмкіна

Олена

ІІІ премія

Іванова

Анна

І премія

Камишева

Поліна

ІІ премія

Викладачі Глинська Є.В., Мазур – Посвалюк О.В.

ІІI  курс

Хівренко

Анна

Номінація

„Рисунок - Графіка”

І премія

Решодько

Руслана

ІІ премія

Луцко

Діана 

ІІІ премія

Викладачі Левченко Т.Г., Бастюченко – Опаленко Д.Д.

ІІI  курс

Круте

Вікторія

 

Номінація

„Рисунок ”

ІІ премія

Морданова

Елеонора

ІІІ премія

Охремчук

Уляна

ІІІ премія

Решодько

Руслана

І премія

Луцко

Діана

ІІ премія

Хівренко

Анна

ІІІ премія

Викладач Левченко Т.Г.

I  курс

Комісар

Дар’я

 

Номінація

„Декоративно-прикладне мистецтво”

ІІІ премія

Ломова

Крістіна

ІІІ премія

Березовській

Леонард

ІІІ премія

Кудрявченко

Таїсія

І премія

Кісільова

Софія

ІІ премія

Глибченко

Кіра

ІІ премія

Викладачі Кубай Л.В., Реус Л.Ю.

ІІI  курс

Морданова

Елеонора

 

Номінація

„Декоративно-прикладне мистецтво”

І премія

Шевчук

Платон

ІІ премія

Решодько

Руслана

ІІІ премія

Хівренко

Анна

ІІІ премія

Луцко

Діана

ІІІ премія

Викладачі Кубай Л.В., Реус Л.Ю.

ІV  курс

Переста

Анастасія

Номінація

„Декоративно-прикладне мистецтво”

ІІ премія

Викладачі Кубай Л.В., Реус Л.Ю.

I  курс

Созановська

Анастасія

 

Номінація

„Скульптура”

І премія

Вулах

Олексій

ІІ премія

Безмилов

Алмір

ІІ премія

Кісільова

Софія

ІІІ премія

Трушина

Марина

ІІІ премія

Викладач Никитюк А.П.

ІІI  курс

Луцко

Діана

 

Номінація

„Скульптура”

І премія

Охремчук

Уляна

ІІ премія

Морданова

Елеонора

ІІІ премія

Решодько

Руслана

ІІ премія

Викладач Кальницький Б.П.

 

 

 

-      середня вікова категорія –

 

V  курс

Соломко

Юлія

 

Номінація

„Живопис”

ІІ премія

Нікіташ

Марія

ІІ премія

Хівренко

Зоя

ІІ премія

Палковський

Данило

ІІІ премія

Ясенєва

Єлизавета

ІІІ премія

Викладач Дорошенко Ю.С.

VІ курс

Ковальова

Анастасія

Номінація

„Живопис”

І премія

Викладач Дорошенко Ю.С.

VІІ курс

Дудник

Марія

Номінація

„Живопис”

ІІІ премія

Кравченко

Олександра

 

ІІ премія

Викладач Соловйова О.Б.

VІІІ курс

Козелкова

Валерія

Номінація

„Живопис”

ІІ премія

Викладач Соловйова О.Б.

V  курс

Хівренко

Зоя

 

Номінація

„Рисунок”

І премія

Кіналь

Поліна

ІІ премія

Павлюк

Софія

ІІІ премія

Нікіташ

Марія

ІІІ премія

Викладачі Соловова О.Б., Левченко Т.Г.

VІ курс

Маторіна

Марія

Номінація

„Рисунок”

ІІ премія

Буцан

Ольга

ІІІ премія

Викладачі Соловова О.Б., Левченко Т.Г.

VІІ курс

Дудник

Марія

Номінація

„Рисунок”

ІІ премія

Пендюр

Маргарита

ІІІ премія

Романченко

Катерина

ІІІ премія

Викладач Соловйова О.Б.

VІІІ курс

Козелкова

Валерія

Номінація

„Рисунок”

ІІ премія

Викладач Соловйова О.Б.

VІ курс

Маторіна

Марія

Номінація

„Скульптура-Декоративно-пикладне мистецтво”

І премія

Тимків

Михайло

ІІ премія

Викладач Гій Л.Ш.

VІІІ  курс

Панкіна

Марта

Номінація

„Скульптура-Декоративно-пикладне мистецтво”

І премія

Тентюк

Поліна

ІІ премія

Моторін

Іван

ІІ премія

Яворська

Мирослава

ІІІ премія

Викладачі Ярмоленко Г.П., Яковець Г.С.

 

-      старша вікова категорія –

 

ІХ  курс

Дацюк

Ангеліна

Номінація

„Рисунок”

ІІ премія

Поливода

Анжеліка

ІІ премія

Коновалова

Дар’я

ІІІ премія

Робулець

Олена

ІІ премія

Викладач Монсевич В.В.

Х

курс

Сушко

Дар’я

Номінація

„Рисунок”

ІІ премія

Викладач Сорокалєтов Ю.Г.

ХІ

курс

Тентюк

Дмитро

Номінація

„Рисунок”

ІІ премія

Викладач Монсевич В.В.

Комарова

Анастасія

Номінація

„Рисунок”

І премія

Викладач Сорокалєтов Ю.Г.

ІХ  курс

Босак

Юлія

Номінація

„Живопис”

І премія

 

Лапушен

Костянтин 

ІІ премія

Дацюк

Ангеліна

ІІ премія

Дмітрієва

Єлизавета

ІІІ премія

Паливода

Анжеліка

ІІІ премія

Викладачі Монсевич В.В., Соловйова О.Б.

Х  курс

Федикович

Олена

Номінація

„Живопис”

І премія

Нагнибіда

Євгенія

ІІ премія

Бриль

Анастасія

ІІ премія

Викладачі Монсевич В.В., Соловйова О.Б.

ХІ

курс

Жиган

Тетяна

Номінація

„Живопис”

ІІІ премія

Викладачі Монсевич В.В., Соловйова О.Б.

ІХ

курс

Дмитрієва

Єлизавета

Номінація

„Графіка”

І премія

Сарницька

Аріна

ІІ премія

Викладач Межибовська А.М.

Х

курс

Христевич

Олександра

Номінація

„Графіка”

ІІІ премія

Викладач Межибовська А.М.