Славуцька Марина Олександрівна

Славуцька Марина Олександрівна працює в Київській дитячій Академії мистецтв з моменту її заснування. Є проректором з навчально-творчої роботи – деканом факультету музичного мистецтва. Має дві вищі освіти: у 1980 році закінчила Київське вище державне музичне училище ім.Р.М.Глієра (зараз – Київський інститут музики ім.Р.М.Глієра), у 1987 році - Київський державний інститут театрального ім.І.Карпенка-Карого (зараз – Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім.І.К.Карпенка-Карого).

Здійснює загальне керівництво діяльністю філармонічного та виставкового центрів, планує весь спектр мистецьких акцій Академії за участю провідних майстрів української та світової культури, підтримуючи зв'язки з творчими Спілками, мистецькими вищими навчальними закладами та засобами масової інформації. Має публікації в пресі, виступи на українському радіо та телебаченні.

Головний наголос її діяльності - спрямування творчої ініціативи юних студентів на створення власної інтелектуальної продукції, розробка тематичних мистецьких програм, що базуються на міжфакультетських зв'язках, координація художньої практики юних студентів поза межами Академії.

Багато уваги приділяє розвитку та втіленню в життя основних методологічних засад Академії в частині найбільш повного розкриття творчої особистості юних студентів та їх конкурентній спроможності на відкритих міських, всеукраїнських та міжнародних творчих змаганнях.