Про Академію
Головна Про нас Фотогалерея Контакти
Сторінка ректора
Факультети
Студентське життя
Абітурієнтам
Центри
Бібліотека
Експозиції та художники
Державні закупівлі
Інформаційні дані


Факультет з підготовки юних абітурієнтів,
Майстер-класів та спецкурсів

Факультет з підготовки юних абітурієнтів майстер-класів та спецкурсів був створений на базі підготовчого відділення у 2001 році. Факультет є структурним підрозділом КДАМ, що працює відповідно концепції освітньої діяльності на засадах безперервної мистецької освіти. Проректор-декан факультету – Іваненко Олена Анатоліївна, кандидат педагогічних наук.

На факультеті працюють спецкурси з комп’ютерної графіки та за напрямками мистецтв (образотворчий, музичний та хореографічний) для учнів, які навчаються в інших загальноосвітніх закладах. Метою навчання на спецкурсах є підготовка учнів до вступу на будь-який курс усієї освітньо-мистецької вертикалі Вищого мистецького коледжу Академії або для індивідуального творчого розвитку. Також на факультеті проходять Майстер-класи із знаними митцями та відомими викладачами вищих мистецьких навчальних закладів.

Провідною діяльністю факультету є здійснення комплексної підготовки дітей від 4,5 до 6 років із загальноосвітнього та фахового циклу предметів. Навчання спрямоване на інтелектуальний та творчий розвиток дітей дошкільного віку з метою виявлення їх мистецької обдарованості.

Підготовка дітей дошкільного віку здійснюється в 2 етапи:

1 етап - спецкурс всебічного розвитку дітей віком від 4,5 років,спрямований на розвиток інтелектуальної сфери та визначення творчої обдарованості з певного напрямку мистецтва.

Спецкурс включає наступні предмети: навчання грамоті, розвиток мови, математика, логіка, англійська мова, основи театральної гри, музика і спів, музика і рух та образотворче мистецтво.

II етап - групи розвитку дітей від 5 років за мистецькими напрямками.

Протягом навчального року проводиться цілеспрямована підготовка дітей за обраними різновидами мистецтва (театрального, музичного, образотворчого та хореографічного). Навчання в групах проводиться під керівництвом досвідчених фахівців та педагогів Академії з метою остаточного визначення напрямку факультету щодо вступу на I курс ВМК КДАМ.

Заняття в підготовчих групах проводяться з 15 вересня по 31 травня - 3 рази на тиждень. Початок занять з 16.30. Кількість дітей в групах становить 10-12 чоловік.

Набір здійснюється у квітні-травні поточного року, шляхом переглядів, тестувань та прослуховувань.

Запис дітей розпочинається:

  • спецкурс розвитку дітей від 4,5 років - з 1 квітня,
  • групи розвитку дітей від 5 років (за напрямками мистецтва) - з 1 травня,
  • bспецкурси з комп’ютерної графіки та за напрямками мистецтва - з 1 вересня.

Запис проводиться в деканаті факультету (каб.217) або за телефоном 426-88-51.