Щороку на початку березня студенти Київської дитячої Академії мистецтв вшановують літературну спадщину видатного митця Тараса Шевченка.

Слово Кобзаря продовжує вражати серця студентів 3 курсу факультетів музичного та хореографічного мистецтв мудрістю, вірою у майбутнє України.

На курсі, з метою формування у студентів шанобливого ставлення до рідного слова, літературної спадщини українського народу, був проведений інтегрований проект «Йду з дитинства до Тараса» в рамках якого студенти виявили свої мистецькі, літературні здібності.

У проекті брали активну участь і батьки студентів, за сприянням яких було створено книжковий вернісаж «Кобзарів» як сучасних видань, так і минулого століття.

Протягом декількох тижнів студенти продовжували знайомство з творчістю Тараса Шевченка, знаходили маловідомі факти про його життя. А свої враження від пошукової роботи під час проекту перенесли у створення власної збірки «Моя книжечка про Тараса Шевченка». Під час цієї роботи кожен студент спробував себе в якості художника-ілюстратора поезії Великого Кобзаря.

Завершився проект літературною композицією «Золотий віночок віршів Тараса».

Захід, присвячений 204-ій річниці від дня народження Кобзаря, підготували вчитель початкових класів Бєлєвич Л.І. та студенти 3 курсу факультетів музичного та хореографічного мистецтв ВМК КДАМ.

Бєлєвич Л.І.